PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 565
ocen
5,3 10 1 71565
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

kiedyś byłem w kinę na tym film i zawiodłem się , ze zwykły farmer to bohater , skandal ;/

ocenił(a) film na 3
MrKimimaro

W tym jest cały urok. Zwykły chłopak, który nagle staje się kimś więcej.
Ale sam film to faktycznie dno - nijak się ma do książki poza samym głównym wątkiem

ocenił(a) film na 2
lilikokos

Fakt, ten film to porażka. Jak zobaczyłam Murtagha, który radośnie prowadzi Eragona do Vardenów, to prawie dostałam zawału :)

ocenił(a) film na 1
malaika_freespirit

wiesz o czym mówisz... nie mogłam obejrzeć tego filmu do końca. nie wiedziałam, że aż tak da się zmienić książkę pod film. totalna katastrofa...

lilikokos

Taki "urok" to masz w co drugim amerykanskim filmie.

ocenił(a) film na 3
Criss09PL

i co z tego? Lepiej się ogląda film gdzie główny bohater od razu wie wszystko i jest wielkim rycerzem czy jak dopiero poznaje swoje umiejętności a widz może oglądać jego potknięcia i nieraz mieć przy tym dobrą zabawę?Dzięki temu można łatwiej utożsamić się z bohaterem, oglądając jak ze zwyczajnego staje się niezwyczajnym nieważne ile razy widziało się taki "urok"

lilikokos

Wiesz ,są jeszcze filmy w których zachowano jakieś zasady normalności. Jeśli zadowala cie oglądanie non-stop tych samych schematów ,to pozdrawiam. Nie mam pojęcia ,jak to może się nie nudzić.
A co do twojego pytania: tak ,już lepiej ogląda się jak "bohater jest wielkim rycerzem" niż jak z byle śmiecia w kilka miesięcy powstaje władca świata. Idiotyzm..

ocenił(a) film na 3
Criss09PL

ty masz swoje zdanie ja mam swoje. Koniec. Kropka.

ocenił(a) film na 2
MrKimimaro

W filmie owszem- zwykły farmer, ale SPOILER SPOILER SPOILER w książce syn smoczego jeźdźca i baby 'z jajami' (przez jakiś czas szpiega, skrytobójcy), czyli jednak nie taki zwykły farmer KONIEC SPOILERA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones