PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 568
ocen
5,3 10 1 71568
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

W całym tym przedsięwzięciu zastanawia mnie jedna rzecz : po co na miłość boską robić
film który tak naprawdę nawet nie jest zgodny z książką ??? Każdy kto ją czytał raczej sie ze
mną zgodzi że cały ten film nie trzyma sie kupy...ten film to była po prostu zrobiona na szybko
komercha która miała zarobić na sukcesie książki i wszystko w temacie ...a szkoda :/

ocenił(a) film na 2
Rifter26

zgadzam się !! totalna masakra !!

ocenił(a) film na 5
dolliiz

...książka była lepsza! NO BA! Może film nie był katastrofą, ale było blisko... Zgodność filmu i książki była, a raczej nie było prawie wcale gdyby nie tytuł i kilka (tylko kilka) faktów wielu czytelników nie zobaczyłoby podobieństwa... A szkoda bo książka była z jedną z najfajniejszych i najciekawszych jakie czytałam.

ocenił(a) film na 2
Nina43

mój mąż nie czytając książki stwierdził ,że ten film jest co najmniej niespójny , ja tylko mogłam potwierdzić. Szkoda , bo na podstawie książki można było zrobić coś naprawdę fajnego - wyszło źle.
Zdecydowanie książka była lepsza , nie najlepsza jaką czytałam , ale przeczytałam z przyjemnością całą trylogię .

ocenił(a) film na 5
dolliiz

@dolliiz To wiedz, że wyszła 4, ostatnia część ;) miłego czytania ;p

ocenił(a) film na 2
Rotting

nie wiedziałam :D dzięki , na pewno przeczytam :)

ocenił(a) film na 5
dolliiz

Ale uważaj, bo czwarta część w wersji polskiej została wydana w dwóch tomach w takiej samej oprawie graficznej ( ten sam zielony kolor okładki i ten sam smok na okładce). Zyczę również miłego czytania:)

ocenił(a) film na 2
annas_filmweb

Dzięki :D już się zorientowałam w sytuacji :D pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Rifter26

Mogłabym wybaczyć, że tak nie trzyma się książki, gdyby było na co popatrzeć. Tymczasem dużo jest w nim kiczu, a już najbardziej dobija mnie (to moje subiektywne zdanie) Durza i jego zakażające paznokcie;)

ocenił(a) film na 5
annas_filmweb

Film nudny jak flaki z olejem, niby przygodowy, a nic się nie dzieje. Mnie najbardziej irytuje smoczyca i jej głos (przynajmniej w dubbingu).

ocenił(a) film na 5
kacz2n

Mnie też:)

ocenił(a) film na 3
Rifter26

jeśli nie czytałbym książki, to film oceniłbym na jakieś 6-7, można obejrzeć. Ale jako że jestem fanem sagi dziedzictwo, to po prostu nie da sie tego oglądać, równie dobrze można napisać że film nie jest na podstawie żadnej książki :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones