PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 563
oceny
5,3 10 1 71563
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

to powinno sie nazywac inaczej,postaci tez i z miejsca nie mialo b nic wspolnego z
eragonem....identycznie jak z serialem "miecz prawdy"

kx38

Toż to była jakaś masakra. Przeczytałam książkę i bardzo mi się ona podobała (ale! tylko pierwsza część), a film... Walki przypominające bijatyki żulów z ulicy, Saphira żałośnie niedopracowana, o Aryi nie wspomnę... Dałam 2 ze względu na postać Murtagha.

kx38

A na 'Eragona' patrzyć po prostu nie mogę. Wygląda jak ułomna ciota, bije się jak ciota i w ogóle nie pasuje na Eragona. Jak oni mogli zniszczyć taką książkę? Nie mówię, że była super idealna, ale ekranizacja jest lekko mówiąc do d.u.p.y.

ocenił(a) film na 1
Islanderr

dla mnie wszystkie 4 sa mistrzostwem:) co do postaci to najwieksze przegiecie bylo wlasnie z Saphira,ja rozumiem ze moglo im nie wyjsc ze smokiem ale zeby mu k##a piora robic?!! po obejrzeniu filmu przez pewien czas nawet gdybym chcial nie moglem przeczytac tego na nowo, ciagle mialem tego lamusa blondaska przed oczami :P

kx38

Ja tak samo... Obejrzałam film i odechciało mi się czytać książki na nowo... Widząc tego blondaska >.<
No... Smok z piórami... Mogli się bardziej postarać ._.
I w ogóle jak oni mogli pominąć tyle wątków i postaci? Chociażby Solembum... Bez niego raczej marne szanse są na powstanie 2 części ekranizacji, bo był on raczej ważną postacią, która została pominięta...

ocenił(a) film na 1
Islanderr

i cale szczescie :) wystarczajaco duzo ludzi zniechecili do fantasy(ogladania jak i czytania)
oby nie powstala cz2

kx38

Jakbym obejrzała najpierw ekranizację, to nie przeczytałabym potem książki... I sądzę, że nie jedną osobę zniechęcił film i ten blondasek-pedałek ._.

kx38

Największe przegięcie to postać Aryi. Była w tym filmie strasznie irrytująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones