PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 572
oceny
5,3 10 1 71572
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

Eragon i Najstarszy to boskie książki. Ciekawe jaki tytuł będzie nosił III tom :)) Już nie moge doczekac się premiery filmu, a to dopiero za rok :( Jak tylko usłszałam o ekranizacji, to zastanoawiałam się, kto zagra eragona. Gdy dowiedziałm się, że będzie go grał speleers, to sie bardzo zawiodłam. Zupełnie innaczej wyobrażałm sobie eragona.. (np. Eragon miał BRĄZOWE włosy) A poza tym on nie jest zbyt ładny... :( Tak to już niestety jest z ekranizacjami.... aktorzy są nie za dobrze dobrani :( Ale zobaczymy co z tego będzie.......

dherina

Trzeci tom będzie prawdopodobnie nosił tytuł "Imperium" (ang. "Empire", ciekawe jest to, że tytuły wszystkich części zaczynają się na "E"). Zgadzam się co do złego doboru aktorów. Na zwiastunie widać wszystko. Sam Eragon nie jest jeszcze taki zły, ale np. Brom zupełnie mi nie odpowiada. Ja go sobie wyobrażałem jako łysego, przygarbionego i z długą, siwą brodą zaplecioną w warkoczyki :) (przynajmniej na początku). Arya - w książce ma ona długie, czarne loki. W filmie ma sięgające zaledwie ramion, proste, rude włosy. Niema ona nawet spiczastych uszu. Pozostaje więc tylko mieć nadzieję, że wszystkie te braki uzupełnią komputerowo...

ocenił(a) film na 1
kospin

Sorry wielkie, ale pozwolę sobie na odrobinę zgryźliwości. Moim zdaniem po absolutnym "hicie" jakim okazałsię "Najstarszy" trzeci tom będzie nosiłtytuł "Najgłupszy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones