PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196074}
5,3 71 563
oceny
5,3 10 1 71563
2,5 6
ocen krytyków
Eragon
powrót do forum filmu Eragon

nie moge nigdzie znaleśc tej ksiązki wiem tylko ze chodzi o jakies jajo smoka.... Moze mi ktos to zgrubsza przybliżyć tylko błagam troche więcej niż zwykle
pozdrawiam

lux47

trochę to dziwne, że nie możesz znaleźć ... U mnie leży jeszcze trochę. Ale może po prostu u ciebie (gdzie byś nie mieszkał/a) jest więcej fanów Eragona ... Wybacz, ja ci nie pomogę, bo to nie moja broszka. I tak nie mogę się przebić przez 2 część ... Zresztą chyba jest trochę w opisach, nie? Chyba, że chcesz po prostu jeszcze więcej ...

lux47

Pewien Chłopak żyje sobie w pewnej wiosce w górach, razem z kuzynem Roranem i wujem Garrowem. Pewnego razu idzie do lasu, aby zapolować na jelenia(albo na coś innego, dokładnie nie pamiętam). Znajduje 'kamień', który po pewnym czasie okazuję się być smoczym jajem. Nie mówi o nim jednak swojej rodzinie, a jego kuzyn wyjeżdża do pracy. Po pewnym czasie do wioski przypywają pewne stwory, które zabijają wuja Eragona. Chłopak nie chce, aby coś zagroziło jego kuzynowi i smokowi, więc ucieka z wioski razem z pewnym bajarzem - Bromem. Po drodze okazuję się, że Brom był kidyś Jeźdźcem(jeździec-osoba, która wraz z innymi podobnymi sobie broni pokoju w kraju, itp.). Po drodze Eragon uczy się, jak wykorzystywać swoje umiejętności, jak walczyć. Przy okazji ucieka przed Galbatorixem, jeźdźcem, który stał się zły i teraz rządzi Krajem....
To mniej więcej tak wygląda, za literówki przepraszam. Więcej nie napisze, bo byłoby w tym zbyt dużo 'spoilerów';)

paola_12

wielki dzieki: pomogłeś/as bardzo teraz wiemże chyba teuj ksiązki nie przeczytam

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones