PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530613}
6,8 19 752
oceny
6,8 10 1 19752
6,8 14
ocen krytyków
Erratum
powrót do forum filmu Erratum

Niestety...

ocenił(a) film na 4

Sam pomysł bardzo dobry na film, ale jego realizacja pozostawia wiele do życzenia...
Aktorstwo słabe i drętwe, brak głębi (patrzenie się w niebo nie wystarczy), w dialogach nic głębszego - ogólnie nuda, brak głębi, takie łażenie z kąta w kąt i nic z tego nie wynika. Słabo przedstawione są tutaj rozterki głównego bohatera i ukazanie jak sobie z nimi radzi. Miał chyba wyjść duchowy film, zmuszający do przemyśleń, ale słabo to wyszło...

rafusss

profesjonalna opinia aktorska, nie ma co....

arthor44

no co? Brak głębi w końcu, nic głębszego

arthor44

Nie ma nic głębszego niż głębokie gardło Tori Black

Rocky_Balboa

Ej ...górol jo ci górol....po somiuśki poosek...Ej!

arthor44

hahahahaha :) 5!

ocenił(a) film na 8
rafusss

Polecam "Potworną głębie". Z pewnością Cię urzeknie...

Zupełnie nie zgadzam się z Twoją oceną. Rola Kotysa, ale i Kota to naprawdę kawałek dobrej roboty. Film ma klimat, pozostawia wiele spraw do własnej interpretacji widza, a przede wszystkim - mocno skłania do refleksji nad własnym życiem. Wszyscy jesteś chrystusami, tak i wszyscy mamy swoje niedokończone sprawy...

ocenił(a) film na 4
Jaggerbz

Niewątpliwie, niektórzy w ciemności będą dostrzegać rożne ciekawe rzeczy, których inni nie widzą. Historia nudna. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
rafusss

Historia to tylko pretekst do całej subtelnej reszty. Pozdrawiam.

Jaggerbz

subtelna reszta, to chyba tylko cycki Kariny ;)

ocenił(a) film na 8
elmo81

Nie rozumiem, po co ludzie tworzą takie wpisy. Przecież to nie gadu gadu....

Jaggerbz

bo nie pada (...) Widać, chyba masz tylko głowę po to, żeby deszcz się do środka nie lał! Dla mnie ten film to przerost formy nad treścią! Serio, chyba tylko ostatnia scena gdy stukają w drzwi i się uśmiechają jest wyrazista i znacząca!

ocenił(a) film na 8
elmo81

To Twoja opinia. Ja mam inną. A jeśli dla Ciebie ostatnia scena jest wyrazista i znacząca, to znaczy, że i cały film musiał poruszyć w tym (głównym) wątku. Bo bez tego ostatnia scena nie wywołałaby u Ciebie (takich) emocji.

rafusss

Uważam, że Twoja subiektywna opinia jest ekstrymalnie oderwana od rzeczywstości.
Cała gra aktorska jest bardzo dobra, szybko wciągamy się w fabułę. Film ogląda się bardzo przyjemnie. Zmusza do przemyśleń i wywołuje duże emocje.
Oglądałem go parę lat temu i pamiętam że mi się podobał.
Następnym razem pisz bardziej obiektywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones