PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530613}
6,8 19 754
oceny
6,8 10 1 19754
6,8 14
ocen krytyków
Erratum
powrót do forum filmu Erratum

Film, poprzez sam temat skomplikowanych relacji z ojcem jest mi bardzo bliski. Wiele momentów jest zrozumiałych dla osób, które mają właśnie takiego ojca. Wina, nie zawsze jest po stronie dziecka, które świadomie szuka ucieczki od ojca. Tu wg mnie wina była w tym ojcu, zamkniętym, niedostępnym, nieczułym, wiecznie niezadowolonym. Film szary, smutny, bo i temat przygnębiający. Koniec tego filmu to dla mnie dopiero początek.... początek długiej drogi... bo przeszłości nie da się wymazać, a i ludzie nie zmienią się w jednej chwili. Gdyby to wszystko było takie proste, to nie byłoby takich filmów. Polecam tym, którzy lubią kino nieco nostalgiczne.

majkalipcowa

Nie da się przeskoczyć pewnych spraw. Nie da się ich ominąć, czy zapomnieć. Kluczem do rozwiązywania problemów , konfliktów , jest zwyczajna prawda , tak prosta i oczywista że aż strach o niej pomyśleć. Ale " co straszne z daleka, śmiesznym bywa z bliska " a pomaga w tym spis niedopatrzeń - z naszego zycia.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
balagan2010

Ja już wiem, że się nie da porozumieć, bo ludzie się nie zmieniają. Ne może być tak, że zawsze tylko jedna strona bierze wszelkie winy na siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones