PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832450}

Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Escape Room: Tournament of Champions
5,3 12 928
ocen
5,3 10 1 12928
4,0 5
ocen krytyków
Escape Room: Najlepsi z najlepszych
powrót do forum filmu Escape Room: Najlepsi z najlepszych

Najpierw film leci z fabułą na łeb, na szyję, aż się nie chce wierzyć, że ktoś mógłby się zdecydować świadomie na takie tempo. Potem się trochę wyrównuje, zaczyna być ciekawie...i koniec. Film kończy się w momencie, w którym powinna być kulminacja akcji. Czuję się, jakbym z jakiegoś powodu została wyrzucona z kina przed końcem seansu. To wpływa na mój odbior tak mocno, że trudno mi właściwie cokolwiek powiedzieć o aktorstwie czy nawet efektach specjalnych.

ocenił(a) film na 4
Olga_Dubracka

Sam chciałem się wyrzucić z kina po godzinie seansu.Jednak końcówka mnie zaciekawiła a tu koniec.

ocenił(a) film na 6
Olga_Dubracka

Dla mnie to zakończenie zrobili jakby z furtką otwartą na kolejną część.Ogólnie film taki se,gorszy od jedynki.Taki typowy odmóżdżacz

ocenił(a) film na 6
Olga_Dubracka

Efekty specjalne bardzo dobre, fajne miniaturki, rekwizyty, kolorystyka, gra aktorska na poziomie, ale dla mnie był po prostu nieciekawy. Jakieś zagadki liczbowe i ta intensywność akcji nie dawała zbudować fajnej atmosfery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones