PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269093}
6,2 6 855
ocen
6,2 10 1 6855
6,0 2
oceny krytyków
Eskadra "Czerwone ogony"
powrót do forum filmu Eskadra "Czerwone ogony"

To już drugi film, który będzie poruszał tematykę czarnoskórych pilotów na froncie II WŚ. Ciekawi mnie kiedy powstanie w końcu film o polskich dywizjonach podczas Bitwy o Anglię... Bo moim zdaniem ten temat ma o wiele więcej do zaoferowania (i nie mówię o tym z pobudek patriotycznych). Scenariusz do filmu o naszych pilotach byłby naprawdę prosty do sporządzenia... Dla osób które nie czytały książki "Dywizjon 303" polecam obejrzeć: http://www.filmweb.pl/serial/Bloody+Foreigners-2010-551012 - odcinek 2.

Koch96

Film będzie kiedy go sobie nalecimy czyli zapewne nigdy. A biorąc pod uwagę marność polskiej kinematografii to możne i dobrze bo by jakiś paździerz wyszedł . A w rolach głównych wystąpili by serialowe wycierusy na widok których się scyzoryk w kieszeni otwiera.

polukr

Więc potrzebny jest nam jakaś wtyka w Hollywood, która przemyciła by taki scenariusz jakimś większym producentom...^^

Koch96

Jeśli a być na poziomie Red Tails to sobie darujmy. AJ wychodzę złożenia albo coś dobrego albo wcale.

ocenił(a) film na 3
polukr

Piotr Cyrwus bardziej znany jako Rysiu z Klanu już udowodnił że może zagrać snajpera rodem z amerykańskich filmów o rambo.(http://www.youtube.com/watch?v=IiA7A9uUnDs) to co to dla niego latanie na myśliwcu !

ocenił(a) film na 1
Koch96

To nigdy nie powstanie. A nawet jeśli, to okaże się klapą, jak większość większych polskich produkcji. No może gdyby wyspiarze coś pomogli... Finansowo i logistycznie... Ale na to szans nie ma. Raczej nie będzie wielu chętnych... Jeśli w ogóle.

Tatar

Ja raczej myślałem o produkcji zachodniej. Wiadomo większy budżet, i możliwości. Ale tu jest obawa, że z wielkiej histrorii zostanie jedynie błacha opowiastka okroszona przepłaconymi efektami... Ale cóż, Jeżeli trafiłby się tam dobry reżyser... to wszystko jest możliwe...

ocenił(a) film na 6
Koch96

ponoc samojlowicz ma klecic scenariusz o dywizjonie 303, w planowanej obsadzie min. linda, szyc i adamczyk; czyli zapowiada sie jakis disaster; szyc jako zumbach? adamczyk jako urbanowicz? koszmar

Saguar_Bro

Jezusie Brodaty... nie...

Saguar_Bro

wyjdzie z tego ... paparapa, Urbańska z CKMem 2 :/

ocenił(a) film na 4
Koch96

Żeby wyglądało to chociaż jak " Ciemnonienieski świat".

mf doom

O kurcze, nie widziałem... dzkięki za Tipa...^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones