PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269093}
6,2 6 850
ocen
6,2 10 1 6850
Eskadra "Czerwone ogony"
powrót do forum filmu Eskadra "Czerwone ogony"

Dla mnie film był na prawdę dobry długi, i nie przynudzał, ten film poruszył też ważny temat a nawet
problem rasizmu. dobra akcja i świetna końcówka , ten film zasługuje zdecydowanie na lepszą
notę:) ode mnie 8/10

topsix

Nie obejrzałem tego filmu. Chociaż nabrałem apetytu po tym, jak przypadkiem znalazłem go na youtube, to jednak gdy na próbę podejrzałem parę scen walk powietrznych i zobaczyłem dwukrotnie, jak myśliwiec wykonuje tak ciasną pętlę, że niemal zatrzymuje się w powietrzu, lub gdy samolot awaryjnie ląduje bez podwozia i praktycznie rozbija się na pasie startowym, a pilotowi zupełnie nic się nie stało, to zniechęciłem się całkowicie do tego filmu. Uwielbiam filmy o tematyce lotniczej, ale ten jest chyba jedyny, który świadomie sobie odpuściłem. Nie obejrzałem, więc nie oceniam, ale po obejrzeniu raptem łącznie może 3-4 minut tego filmu i zobaczeniu tylu niezgodności z realiami, śmiem przypuszczać, że z tych bubli wzięła się tak niska ocena. Twórcy chyba przesadzili z efektami specjalnymi.

kocjano

też mnie "urzekła" rzetelność tego filmu. dodam jeszcze,że czarni amerykańscy chłopcy takiego gnoju na niemieckim lotnisku narobili jak kilka eskadr bombowców :))) no i efekty komputerowe strasznie rażą-aż chce się znów obejrzeć "bitwę o Anglię"

topsix

Bardzo niechętnie podchodzę do nieprzychylnych opinii...niestety ten film to jedno wielkie nieporozumienie...temat fajny, natomiast realizacja, gra aktorska, efekty...

topsix

poczytaj trochę o historii to się dowiesz czemu ten film ma niski oceny. Ponieważ jest to kolejna amerykańska bajkowa propaganda.
0 Realizmu :)

ocenił(a) film na 2
Lukotoni

zgadza się , hamerykanie mają bujną wyobraźnię

np. atak jednego samolotu na ten niemiecki okręt

ocenił(a) film na 3
panteraworange

w dodatku samotny niszczyciel (w tym momencie przestałem oglądać), absurd goni absurd w tym gniocie.. a tych akrobacjach to nawet nie ma sensu wspominać.

panteraworange

fakt z jednym mysliwcem przesadzili, według historycznych przesłanek nieszczyciel atakowało 8 myśliwców.

ocenił(a) film na 2
klimoos1

tu podam inny przykład , waga ciężka bo chodzi o japoński pancernik Yamato ,żeby zniszczyć ten jeden okręt amerykanie wysłali to tego zadania 350! samolotów

klimoos1

Jeden samolot wystarczy ale uzbrojony np: w torpedę. A tutaj co najwyżej tym ostrzałem mógł spowodować powierzchowne szkody i to wszystko...

ocenił(a) film na 4
topsix

Bo nawet amatorzy potrafią lepiej nakręcić filmik , co prawda z gry ale zawsze.

https://www.youtube.com/watch?v=v6u4JxgE2S4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones