PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269093}
6,2 6 856
ocen
6,2 10 1 6856
6,0 2
oceny krytyków
Eskadra "Czerwone ogony"
powrót do forum filmu Eskadra "Czerwone ogony"

A jeśli nie, to nie warto. Tak w skrócie podsumowałabym ten film. Scenariusz mizerny, przewidujący, patetyczny, jak to u amerykanów, ale za to efekty świetne. Osobiście lubię filmy o tej tematyce, dlatego mogę powiedzieć, że film zaspokoił moje gusta, ale bez szału. Na koniec dodam, że muzyka w moim odczuciu w niektórych momentach bardziej pasowałaby do filmu science fiction, POdsumowując dopasowanie muzyki do filmu - złe, scenriusz - średni efekty - bardzo dobre.

halinka83

Ja by powiedział ze jeśli lubisz walki powietrzne to nie oglądaj. Bo tylko parskniesz śmiechem. A efekty nie są świetne, są EFEKCIARSKIE i tyle. Jakby były świetne to samoloty nie zachowywały by się jak X-wingi tylko jak samoloty. jak ktoś chce zobaczyć porządne walki powietrzne to polecam "bitwa o Anglie" czy "Tora Tora Tora"

ocenił(a) film na 6
polukr

Efekciarskie, patetyczne, ale obejrzeć można. Bez zachwytu. Patriotyczna laurka dla murzynów.

ocenił(a) film na 2
halinka83

Mam podobne odczucia, muzyka źle dobrana, scenariusz słaby, murzyni bohaterscy do przesady, Niemcy źli jak diabli, rasistowscy biali w końcu stają się poprawni politycznie, wszędzie pełno patetyzmu, aż chce się rzygać, Jedynie co mnie w filmie się podobało to maszyny. Walki też były niezłe. Film obejrzał i o nim za tydzień zapomnę.

halinka83

Jak lubisz lotnictwo ... nie ogladaj ... zbiera na wymioty !

ocenił(a) film na 7
halinka83

Można zalukać jedynie pod kątem efektów specjalnych Industrial Light and Magic. Panowie ci robili już jednak równie jak nie bardziej widowiskowe walki powietrzne np: w Perl Harbor. Narka.

ocenił(a) film na 5
halinka83

jeśli lubisz walki powietrzne to lepiej pograj na komputerze- podobny realizm i grafika

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones