PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269093}
6,2 6 856
ocen
6,2 10 1 6856
6,0 2
oceny krytyków
Eskadra "Czerwone ogony"
powrót do forum filmu Eskadra "Czerwone ogony"

TYTUŁ POLSKI:

ocenił(a) film na 7

ESKADRA CZERWONE OGONY

simonetti

Film nie ma polskiego tytułu...

ocenił(a) film na 7
monsiamihi

I właśnie tego nie rozumiem coraz więcej natykam się na film któremu nasi genialni dystrybutorzy nie mogą dać tytuły i nie chodzi mi tu o filmy np MORTAL KOMBAT, GOLDEN EYE czy PUSH bo są identyfikowane właśnie w ten sposób i można rzec, że każdy filmowiec nawet mniej obeznany w temacie wie o co chodzi ale np ten film http://www.filmweb.pl/film/No+One+Lives-2012-623013 można już było nazwać jak czyta lektor czyli NIKT NIE PRZEŻYJE. Poza tym polskim tytułem łatwiej można zachęcić potencjalnego widza do obejrzenia. Czemu przetłumaczyli CZERWONY BARON a tego filmu już nie?

simonetti

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego jedne filmy tłumaczą, a drugie nie ale uważam ze nie powinni wogóle tego robić ponieważ często polski tytuł całkiem różni się od tego angielskiego...rozumiem że nie wszyscy znają angielski,mnie to poprostu razi w oczy...

monsiamihi

Mylisz się monsiamihi. Ten film jak najbardziej ma polski tytuł i jest to właśnie Eskadra Czerwone Ogony. W wersji z lektorem taki właśnie tytuł pada z jego ust w chwili gdy na ekranie pojawia się tytuł Red Tails.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones