PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269093}
6,2 6 856
ocen
6,2 10 1 6856
6,0 2
oceny krytyków
Eskadra "Czerwone ogony"
powrót do forum filmu Eskadra "Czerwone ogony"

nie ogladam filmów z wieksza niz jeden ilościa afroamerykanów...uwarzam ich za cienkich aktorów....wyjatek: D.Washington, W.Smith, M.Freeman

r_kaczor

Wybacz ale piszesz głupstwa.

carmen8_fw

trudno ale jak widze film o koszykarzach i raperach w roli głownej ....to mi zalatuje niezłym kiczem

r_kaczor

zgadzam się z kaczorem, widać że pan Lucas leci na fali poprawności politycznej

ocenił(a) film na 2
cromags

Jak już Uważasz kogoś za coś to rób to przez "Ż" !!!!!! tłumoku

Maverick0069

dlaczego zniżasz się do bruku używając "tłumoku" i za co w sumie?

ocenił(a) film na 7
cromags

Bzdura. Przecież film jest o "pierwszych afroamerykańskich pilotów latających w szwadronie walki podczas II wojny światowej", także o co ci chodzi z tą poprawnością polityczną? Może mają wziąć białych żeby grali czarnych?

ocenił(a) film na 7
skalp_el

*pilotach

r_kaczor

Głupoty gadasz. Film jest kiepski ale nie przez aktorów tylko kiepski scenariusz i realizacje. Może akrobacje wbrew prawą fizyki przechodzą w kinie SF ale tu się nie sprawdziły. A scenariusz skopano mimo że bazowano na ciekawej historii. A przecież był już całkiem porządny film na ten temat "Czarna eskadra" tylko ze niskobudżetowy i wizualnie trochę tracił myszką. Wystarczyło zrobić remake z zastosowaniem nowoczesnych technik. tylko z głową. na poziomie scen walk z Pearl Harbor. I byłby porządny film.

ocenił(a) film na 2
polukr

właśnie obejrzałem . rzeczywiście ta czerna eskadra jest lipna.

ocenił(a) film na 3
polukr

Ten film to gwiezdne wojny

ocenił(a) film na 3
bzykus100

Ten film to gwiezdne wojny. Głupota tego filmu tak wali po oczach , że oglądając go czułem się jakby co chwile ktoś wylewał mi na twarz wiadro pomyj albo rzadkiego kału. Żadna scena z tego filmu nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wszystko co w tym filmie jest to bzdury i ułańska fantazja twórców filmu. Mam wrażenie , że ludzie co go stworzyli nie mieli jakiegokolwiek pojęcia o bitwach lotniczych II wojny. Nie mieli podstawowej wiedzy na temat samolotów z tamtych czasów. Widząc te bzdury miałem chęć wyje** telewizor przez okno. Jeśli ktoś interesuje się 2 wojną i myśli , że obejrzy "dobry" film to niech tego gów** w ogóle nie ogląda. BF 109 robiący ciasne beczki niczym Su 27 albo f22 , b17 dostające całą serię z czterech działek mk108 wytrzymuje to bez większych uszkodzeń , p 40 niszczące lokomotywę po krótkiej serii z 12,7 i inne tego typu bzdury w tym filmie to normalka.

bzykus100

... niestety wiele racji w tym co piszesz, szkoda... bo to że na froncie zachodnim w 1944 od dawna już nie było BF 109 to całkowicie poza zasięgiem mentalnym twórców filmu. Jednak zobaczyć P-51, a przede wszystkim Schwalbe w locie bojowym - warto ;-)

pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones