PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372290}

Euforia

Eyforiya
7,1 4 169
ocen
7,1 10 1 4169
7,0 6
ocen krytyków
Euforia
powrót do forum filmu Euforia

śmiem nawet twierdzić,że film może nawet przewyższać jego talent.

Wszystkie sceny perfekcyjnie,wręcz malarsko dopracowane,każde ujęcie nadaje niesamowity klimat...człowiek oglądając film wręcz płynie na łodzi z bohaterami po rzece ich wzjemnej fascynacji.Naturalizm,prostota,fenomenalne zdjęcia,intrygujący rys charakterów....

Gorąco polecam..bodajże najlepszy z rosyjskich filmów jakie dotychczas obejrzałem !

ocenił(a) film na 4
Chiller

to malo ogladales . zdjecia piekne , scena deszczowa , krowy owite pylem niby swietlikami , pieknie to pokazane ale sam film meczacy , nudny tyle

ocenił(a) film na 9
Ralph_S_

Ok..przyjmuję do wiadomość Twoją opinię...Co zatem Twoim zdaniem (osoby która więcej od mnie bodajże oglądała "zdziełano w Rosyji") w tej kategorii gatunkowej z kina rosyjskiego jest "THE BEST" ???

ocenił(a) film na 4
Chiller

nie denerwuj sie na mnie ja rozumie ze ten fil moze sie podobac mi akurat ne przypadł szanowny kolego , a jesli chodzi o filmy royjskie polecam dzieła nikity michałkowa ! jesli lubisz takie prowincjonalne klimaty to na poczatek Spaleni słońcem ! hehehe i juz nie badz na mnie zły

ocenił(a) film na 4
Chiller

jakis czas temu widzialem zajebisty rosyjski filmik o kilku zolnierzach rosyjskich pozostawionych gdzies w malej bazie rosyjskiej w afryce , nie pamietam tytułu ale znajde to

ocenił(a) film na 9
Ralph_S_

Spaleni Słońcem-obejrzani : Jest oczywiście OK -ale to inny gatunek...a co za tym idzie inny także klimat.... Ten o którym wspominasz na dole to "Equator" polski tytuł "RÓWNIK"..przyznaję także NIEZŁY..ale to komedia wzorem Szwejka czy Paragrafu Hellera..lub "MASHa" ... więc,przyznaj szczerze..że nie przepadasz za "filmami malowanymi obrazem"- bo :))) fakt..że komuś poetyka ( w tym wypadku tragiczna) może nie leżeć.......Notabene:Przeprosin od Ciebie nie przyjmuję! Powód:Ani ja nie zdenerwowany,a tym bardziej obrażony ...POZDRÓWKO

ocenił(a) film na 7
Chiller

No mi np bardzo leży malowanie obrazem i nawet w miare to w Euforii wychodziło, ale idiotyczne zwolnione sceny, albo powtarzający się w kółko wciąż i namiętnie ten sam motyw muzyczny męczył. Ale najbardziej drażniły te niepotrzebne, dennie patetyczne zwolnienia. Poza tym - bardzo smaczny film ,zdjęcia to oczywiście, ale wg mnei montaż świetny, takie przejścia gwałtowne od sceny do sceny, a każda scena dłuuuuga :). Warto obejrzeć, tak czy inaczej.



PS. A ukłon to bardziej w stronę Kusturicy - muzyka, prowincjonalizm, widelec, pijak ze strzelbą, etc...

ocenił(a) film na 4
Chiller

Chyba raczej ukłon w stronę nieszczęśliwie zakochanych licealistek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones