PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108122}
6,9 199 176
ocen
6,9 10 1 199176
5,9 14
ocen krytyków
EuroTrip
powrót do forum filmu EuroTrip

Stereotypy

ocenił(a) film na 7

Stety lub tez niestety film ten w niektórych szkołach przerabiany jest na lekcjach wosu. I tak jest
akurat w moim wypadku. I tu pojawia się moja prośba- jakie stereotypy odnośnie narodów, a
także Polski pojawiają się w tym filmie?

ocenił(a) film na 6
EvelynLaura

Polski nie ma tu akurat,
Niemcy-Hitler
Anglia-krwawi kibice
Holandia-wszędzie narkotyki
Słowacja-okropna bieda i nędza

więcej sobie teraz nie przypominam

ocenił(a) film na 7
monika199406

dziekuje bardzo za pomoc : )

ocenił(a) film na 10
monika199406

a nie macie stereotypów Belgi , Holandii , Francji i włochów.

ocenił(a) film na 7
kiziax33

Francja żabojady
Włochy makaroniarze

ocenił(a) film na 5
justa707

Ufff... z tą Słowacją przesadzili... Europa wschodnia... W całej Europie .... tylko piją. W sumie: Przeciętny. Tylko chwilami można było się pośmiać...

ocenił(a) film na 5
andpol

Bajeczka...

ocenił(a) film na 5
andpol

a z Watykanem przesadzili ...

andpol

Z każdym krajem przesadzili. Ale i tak nic nie przebije "I thought Europe was a country...?" http://www.youtube.com/watch?v=Cey35bBWXls

ocenił(a) film na 7
danto

Niemcy - ładne dziewczyny :D

ocenił(a) film na 9
kiziax33

Włosi = pedały i chorobliwe wyznawanie religii
Holandia = same dragi i burdele
Francuzi = mięczaki
Niemcy = wszyscy naziści
Takie masz stereotypy i to co wymienili wyżej.

A film świetny. To moja ulubiona komedia.

ocenił(a) film na 9
EvelynLaura

Toż to jest totalny knot ! Idiotyzm goni idiotyzm ! Z drugiej strony świetny obraz tępych amerykanów, myślącymi li tylko i wyłącznie rozporkowo od nadmiaru testosteronu (to ich cecha charakterystyczna), nie mających pojęcia o świecie innym niż ich USA. Jestem trochę rozbity w dokonaniu własnej oceny, no bo jeżeli miałbym oceniać film jako karykaturę poziomu inteligencji amerykańskiej to jest to przedstawione rewelacyjnie i daję 9/10 natomiast w każdym innym przypadku 2/10. Już sobie wyobrażam jakie gromy się na mnie posypią ale nic to !!!

Szpila_1308

Przecież to komedia, prześmiewcza, karykaturalna, głupia i parodiująca wszystko i wszystkich. Zwykły film by się pośmiać, zabić wolny czas i zapchać popcornem na sali kinowej. Zaskoczony/a?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones