PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 336
ocen
5,9 10 1 104336
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

Ocena 10/10

ocenił(a) film na 10

Witam .
Oglądając ten o to film , muszę powiedzieć że byłem pod ogromnym wrażeniem , pytanie
dlaczego ? .
Ponieważ coś ten film przesyła do człowieka , może inni nie widzą tego przesłania ja
zobaczyłem , bardzo mi się podobał ten film pewnie kiedyś oglądnę raz jeszcze ten film ,
jest to film który nie nudzi się po jednym razie .
Fajna komedia dla całej rodziny , były momenty gdzie nie mogłem się powstrzymać ze
śmiechu , a były momenty w których oczy mi się pociły .
Dawno tak dobrego filmu nie oglądałem , polecam wszystkim oglądnąć ten o to film .
Moja ocena filmu 10/10 daję do ulubionych .
Dodam jeszcze że filmy z aktorką główną w tym filmie , zazwyczaj ta aktorka ma bardzo
dobre filmy .

Pozdrawiam .

Damian21

Popieram, film prześwietny, lepszy nawet od jedynki: "Bruce wszechmogący" :)

ocenił(a) film na 9
LightOfHope

mi też bardzo się spodobał :) będę oglądać jeszcze raz na pewno
zgadzam się z tym, że ten film może wnieść coś nowego w życiu człowieka, w moim przypadku bardziej zrozumiałam czego oczekuje od nas Bóg, polecam gorąco, świetna komedia ;D

ocenił(a) film na 6
Damian21

Zgadzam się, fajne są takie luźne komedie, ale z przesłaniem :)

ocenił(a) film na 8
Damian21

Wszystko przez to ze pierwsza część byla bardziej śmieszna i nie poświecala duzo uwagi w przekazaniu wartości. Ludzie spodziewali sie tego samego po 2 a tu okazało sie ze tu juz jest o wiele mniej smiesznych tekstów a wiecej wartości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones