PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 336
ocen
5,9 10 1 104336
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

dosłownie nie mogłam przestać się śmiać

ocenił(a) film na 8
trixon1

To nawet nie była komedia i się ani razu nie zaśmiałem... ale każdy ma inne gusta.

ocenił(a) film na 7
Kaguro

ale jednak dałeś 8/10

ocenił(a) film na 8
trixon1

Bo fabuła mi się podobała.

trixon1

Ale z czego się tak śmiałaś?

ocenił(a) film na 7
Aquallina

przeważnie z min i uśmiechów Steve'a Carell'a...ten facet mnie rozwala....jak tylko na niego spojrzę chce mi się śmiać

ocenił(a) film na 6
trixon1

już dawno oglądałam ten film i pamiętam zaledwie jego ogólny zarys, jednak wiem, że na pewno parę razy wybuchnęłam śmiechem. fajny film, pewnie jutro znowu go obejrzę . ;)

ocenił(a) film na 5
trixon1

... E tam ...

ocenił(a) film na 8
trixon1

Jak nie mogłaś przestać się śmiać przy oglądaniu "Evana Wszechmogącego" , to nie mogę sobie wyobrazić co robiłaś przy oglądaniu "Bruce'a Wszechmogącego" ;D

ocenił(a) film na 7
Kaguro

fakt...trudno to sobie wyobrazić :D

ocenił(a) film na 4
trixon1

Liczyłem na komedie, a otrzymalem typowo amrykasnki film familijny. NIe jest zly, ze standardowym przeslaniem o najwazniejszych wartosciach w zyciu czytaj rodzina i wiara. Zly jest ukarany, dobry i wierzacy jest nagrodzony. W niedzielne popoludnie z dziecmi mozna obejrzec. Ale gdzies wyczytalem, ze jest to najdrozsza komedia jaka wyprodukowano w stanach - zdaje sie, ze taki filmik mozna bylo wyprodukowac za mniejsze pieniadze, a niewiele by na tym ucierpial:)

trixon1

Ja też się uśmiałem jak dla mnie bardzo dobry :D Steve Carell wymiata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones