PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201801}

Evan Wszechmogący

Evan Almighty
5,9 104 359
ocen
5,9 10 1 104359
5,4 14
ocen krytyków
Evan Wszechmogący
powrót do forum filmu Evan Wszechmogący

baaaaaaaardzo fajny.

użytkownik usunięty

mi się fim bardzo podobał dlatego daj 10/10 i koniec ;DDDD


**

ocenił(a) film na 7

Mi też się bardzo podobał ten film. :) Ale daje 9/10. Bruce'owi dałem 10/10. Był jeszcze śmieszniejszy. :D

ocenił(a) film na 1
kerminator

Boże, dać dychę takiemu filmowi!!! 10 = arcydzieło!!! Zwracajcie na to uwagę!!! Dobijają mnie takie oceny.

Wg. mnie zupełnie nieudana kontynuacja. 2/10

ocenił(a) film na 7
Krocz

Jestem świadomy tego, jak oceniam. Wg mnie te filmy są (w swoim gatunku) jednymi z lepszych. Film "Bruce wszechmogący" bawił mnie do rozpuku, przy czym warto dodać, że nie był kolejną głupkowatą komedią. Dałem mu 10/10. Po prostu. Podobał mi się i to bardzo. Evan wszechmogący podobał mi się mniej i przyznam że nawet ocena 8 nie byłaby krzywdząca jednak dałem 9. Oceniałem na świeżo po obejrzeniu, tak jak większość filmów. Oczywiście możemy dyskutować również nad Twoją oceną tego filmu. 2 = bardzo zły!!! Ale cóż, to Twoja ocena i właśnie o to w tym chodzi - każdy ocenia tak jak uważa. Twoim zdaniem ten film, to totalna porażka, cóż ja i jeszcze kilka innych osób miało inne zdanie. "Evan wszechmogący" ma średnią w granicach 6 i to chyba pokazuje, że Twoje ulubione produkcje nie są przez niego zagrożone na liście rankingowej. ;P

PS. Warto obejrzeć film "Idiokracja", który sam w sobie arcydziełem nie jest, jednak naświetla nam, w jakim kierunku zmierza nasza cywilizacja.

ocenił(a) film na 4

no chyba każdy ma prawo do swojego zdania i wolno mu narzucać swojego zdania

ocenił(a) film na 5
Imaginations

Film jest świetny ale Bruce Wszechmogący jest lepszy moim zdaniem.

Oxygene

Ja dałam 10 :) dałabym jeszcze więcej
Lubię takie filmy, pouczają w niektórych fragmentach
Dla mnie coś takiego jest ważne :)

Daje 10 i nie obchodzi mnie innych zdanie. Uważam, że świetny film :) Zreszta Brus też był świetny. No i bardzo zabawny :)

ocenił(a) film na 8

Heh, ja dałam mu 8, ale tylko i wyłącznie za przesłanie. To było piękne - sama prawda powiedziana prosto, szczerze, zabawnie.
Oprócz tego sama fabuła i efekty to raczej cieńko... Ale ogląda się bardzo dobrze.
Bardzo pouczający film:)

soskakd

Komedia plus nachalne przeslanie i to jeszcze z tak miernym aktorem jak Steve Carell to dla mnie porazka, w brusie takze bylo przeslanie ale nie bylo ono az tak narzucone i jeszcze geniusz komediowy jima careya zrobil z brusa doskonala komedie, bruce - 7/10 evan - 5/10

Mi się tam film baaardzo podobał...zwierzęta też fajne motywy mialy ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones