PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686419}
7,3 201 589
ocen
7,3 10 1 201589
7,8 44
oceny krytyków
Ex Machina
powrót do forum filmu Ex Machina

To chyba naprawdę jedno z największych, jak nie największe zaskoczenie tegorocznej edycji Oscarów. Niby taka niepozorna produkcja, a przebiła Mad Maxa i Star Wars w kategorii efekty specjalne. Szok i niedowierzanie. Ja się ucieszyłam. Specyficzna kategoria, ale i tak moim zdaniem jakość przed ilością stąpać powinna.

Kij_z_tym

Zgadzam się. Chyba najsłuszniejsza nagroda z tego rozdania oscarów.

ocenił(a) film na 6
Kij_z_tym

Skandal. Efektów specjalnych było tyle co nic, co z tego, że poprawne? Jeśli ktokolwiek uważa, że choć w 1/10 efekty były lepsze niż w Mad Maxie, to czegoś tu nie rozumiem.

ocenił(a) film na 7
Kij_z_tym

Wydmuszka z świetnymi efektami. Szkoda, że fatalny film, a otrzymał za efekty Oskara. TO nie do pomyślenia przy TERMINATOR 2 arcydziele, który również otrzymał Oskara za efekty.

ocenił(a) film na 8
Kij_z_tym

Rówież chciałem by Ex Machina wygrała. Efekty użyte w świetny sposób, a ich wykonanie to najwyższy poziom.

ocenił(a) film na 8
Joecrou

Ja również mimo sympatii do SW i Mad Maxa cieszę się z nagrody dla Ex Machina. Ten film był zrobiony za 15 milionów (!)- aż dziw że tak dużo efektów i dobrych aktorów byli w stanie wcisnąć za taką małą ilość pieniędzy. Tak poza tym, to inne kino niż wcześniej wymienione- tu nie ma wybuchów ani scen pościgowych, ale jednak- efekty specjalne grają tutaj ogromną rolę. Gdyby one nie zdały egzaminu, byśmy tylko z pobłażliwością się przyglądali "jak ludzie udają roboty".

ocenił(a) film na 8
Sk8ter

Dokładnie. W ogóle uważam że to jeden z lepszych filmów z tamtego roku.

ocenił(a) film na 9
Kij_z_tym

Również cieszę się z tego powodu, chociaż Mad Maxa uważam za bardzo dobry film, oczywiście w swojej konwencji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones