PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472699}

Fabryka śmierci: Krwotok

The Death Factory Bloodletting
3,6 859
ocen
3,6 10 1 859
Fabryka śmierci: Krwotok
powrót do forum filmu Fabryka śmierci: Krwotok

2/10 to za dużo

ocenił(a) film na 2

Początek filmu zapowiada się interesująco. Zaczynamy porównywać ją z takim filmem jak "Piła", uderzające podobieństwo. Później jednak film okazuje się totalnie beznadziejny. Zasnęłam na nim w połowie, a kiedy obudziłam się na koniec filmu, wiedziałam o co chodzi i nic nie było dla mnie zaskoczeniem. Nie polecam filmu. Jedyne za co daję punkty temu filmowi to 1 za muzykę, a 2 za straszne sceny, których nie zabrakło.

ocenił(a) film na 5
lara_85

To powinnaś dać 3 chyba,nie ma przecież oceny zero do wyboru,logicznie jest chyba że jeśli wymieniamy jakieś zalety filmu to oceniać zaczynamy od 2(jedynka to film kompletnie pozbawiony pozytywów)

hellboyjr

Fakt film zapowiada sie na dobry ... chodz od poczatku widac ze jest "tani" . . . podobienstwo do pily niby jest... ale ten film jest bledem . . . zal zal jescze raz zal ...

_Marti_

Ten film w moim mniemaniu to pomyłka, ciężko się go oglądało, ale nie dlatego, ze był straszny. Jakiś taki.. ee.. ? Cięzko go opisać. Ode mnie 2/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones