PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506891}

Faceci w czerni 3

Men in Black 3
6,8 128 941
ocen
6,8 10 1 128941
5,7 15
ocen krytyków
Faceci w czerni 3
powrót do forum filmu Faceci w czerni 3

Trochę w Tyle

ocenił(a) film na 6

albo bardzo w tyle za 2 pierwszymi częściami ale nie było aż tak źle :) fajny kosmitą był Boris
Bestia ( na pewno lepszym od karalucha giganta i tej makowatej paniuś z dwójki ) jedna scen na
prawdę mnie śmieszyło zwłaszcza jak Emma Thompson mówiła po Felicjanśku ale we
wcześniejszych filmach buło ich więcej , szkoda ze Tommyego było tak mało , mogli go odmłodzić
jakąś maską albo cyfrowo a nie zastępować innym aktorem , i mógł bym tak dalej wymienić plusy
i minusy ale to nadal są Faceci w Czerni i sądzę ze fanów trylogii ten film nie rozczaruje :)

ocenił(a) film na 9
StargardX

Owszem mnie ten film nie rozczarował ma dużo plusów lecz ma też swoje minusy, jednym z nich jest mało Tommyego w filmie.

ocenił(a) film na 6
Domidos

Zgadzam się bo mnie to samo rzuciło się w oczy co Tobie Domidosie , ale da się to obejrzeć ale nie zapada w pamięć :)

ocenił(a) film na 9
StargardX

Mnie się film ogólnie podobał, jak Ty to powiedziałeś a raczej napisałeś "da się to obejrzeć ale nie zapada w pamięć". Moim zdaniem zapada w pamięć ale może mniej niż 1 czy 2 część :)

ocenił(a) film na 5
StargardX

Popieram. Film nie zapada w pmięci. Taki średniaczek. Najsłabsza odsłona z całej trylogii.

ocenił(a) film na 9
lokis_3

Gorsza od 1 lepsa od 2 IMHO

ocenił(a) film na 6
StargardX

'zwłaszcza jak Emma Thompson mówiła...' - w połączeniu z jej suchą twarzą to było cudowne - świergoty wygłaszane ze śmiertelną powagą
swoją drogą - kto to opracowywał językowo? Marc Okrand robił takie rzeczy, jak atlantyjski, ale pewnie jest jeszcze kilku innych... ktoś wie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones