PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7664}

Faceci w czerni II

Men in Black II
6,8 136 008
ocen
6,8 10 1 136008
5,5 16
ocen krytyków
Faceci w czerni II
powrót do forum filmu Faceci w czerni II

Dowcip czy fetysz?

użytkownik usunięty

Scena, jak Serleena polyka dresiarza i wychodzi na plan z wypuklym brzuchem, wydajac odglosy trawienia, mocno poruszyla wielu zagranicznych Userow z YouTuba. Poszukajcie filmow typu ''Men in Black 2 vore'' i patrzcie w komentarze! Czyzby tworcy tylko zartowali, czy zrobili to z tzw. vore fetyszu?

użytkownik usunięty

Ja, prawde powiedziawszy, sam chce, by mnie ta dziewczyna zjadla. Ona by mnie polknela ze smakiem, a ja bym czul przyjemne cieplo trawienia. Tylko brzuch powinien byc bardziej zaokraglony, nie wypukly, ale pepek jest idealny. Mniam!

ocenił(a) film na 2

hahahahha

domisku 24

hehehehhahaha :)

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem to jest rozbicie iluzji tworzonej przez kosmitę. Doskonałe wcielenie w szatańską piękność - i nagle przypomnienie, że tak naprawdę to jest kawał macek i galarety. Tego typu brzuchy są raczej popularne w filmie wśród nie maskujących się kosmitów.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

[Zauważmy, jak nie radzi sobie z ludzką powłoką pan od robali w pierwszej części. Daleko od tego brzucha nie jest.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones