PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7664}

Faceci w czerni II

Men in Black II
6,8 135 963
oceny
6,8 10 1 135963
5,5 16
ocen krytyków
Faceci w czerni II
powrót do forum filmu Faceci w czerni II

Widzieliście napis na gazecie którą czyta ten ochroniarz agencji faceci w czerni dołączam link ze zdjęciem tytułu gazety http://vlep.pl/vhyfw4.jpg

Panks55

Szatan uciekł z piekła, dobre :P film stanowczo za krótki.

użytkownik usunięty
dYDelf

Nie koniecznie za krótki :> Polsat opier**lił parę scen :P Przez co film był znacznie krótszy :P

ocenił(a) film na 7
Panks55

Też zwróciłam na to uwagę :) Fajny pomysł.

gugugg

jaki pomysl??

Dr_Mouse

To taki test na spostrzegawczość, dla tych co tłuką - czytaj "oglądają film po raz n-ty" i cały czas dostrzegają jakieś ciekawostki, szczegóły.

Panks55

-.- wiem o co chodzi, tylko o jakim pomysle gada ''gugugg''

ocenił(a) film na 7
Dr_Mouse

Oj Jezuu... ludzie - chodzi mi o pomysł, o to, że ktoś wymyślił takie połączenie : film o kosmitach i szatan uciekający z piekła.
Po prostu podoba mi się to połączenie.

ocenił(a) film na 6
gugugg

Rzeczywiście świetne. ;) Oj młoda damo, jeszcze niewiele wiesz o życiu. :)

AmazonFilm

Problem ludzi właśnie raczej polega na tym że potrafią wierzyć w taroty, wróżki , horoskopy, diabły , latające potwory spagethi, a nie potrafią uwierzyć w siebie i własne możliwości i tego że ich los zależy od ich samych . Wnioski do wyciągnięcia pozostawiam Tobie ;)

ocenił(a) film na 7
AmazonFilm

Nie spodziewałam sie ze ktoś wróci do mojego komentarza sprzed 6 lat i to komentarza na tak mało ważny temat :D

Moge wiedziec dlaczego wg Ciebie niewiele wiem o zyciu ? Czy to dlatego ze 6 lat temu spodobał mi sie jakis smieszny urywek filmu ?

gugugg

To idioci, dlatego ich to dziwiło.

ocenił(a) film na 8
Panks55

To chyba w związku ze spostrzeżeniem z pierwszej części, że facet w czerni powinien śledzić brukowce, bo to z brukowców można dowiedzieć się o działaniach kosmitów. A w ogóle skojarzyło mi się z 'Rajem utraconym' Miltona... skrzywienie filologa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones