PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748574}

Facet na miarę

Un homme à la hauteur
6,4 36 379
ocen
6,4 10 1 36379
Facet na miarę
powrót do forum filmu Facet na miarę

Moze mi ktos napisac gdzie to obejrzec? Nie ma tego ani na dvd ani online o co cho ?!

ocenił(a) film na 10
Aiva1993

też mnie to dziwi że w necie tego nie ma,nawet z polskimi napisami a film juz od bardzo dawna w kinach był...a na torrentach pusto :(

Ferdek_Kiepski85

Torrentów już nie ma

ocenił(a) film na 10
zuziaczek1985

tych najlepszych czyli .org owszem nie ma.. ale sa inne z końcówka .to. i nawet konta tam nie trzeba miec by sciagac.

Ferdek_Kiepski85

No właśnie na torrentach też nic nie ma nawet po ang. nie wiem o co chodzi film widmo O.o

ocenił(a) film na 6
Aiva1993

Film już w sumie jest, ale jedyne napisy jakie są dostępne to holenderskie:)

ocenił(a) film na 8
Danae_8

Jezeli jestescie z Warszawy to grali jeszcze w ten poniedzialek w kinie Luna. Moze nadal beda grac. W poniedzialek za jedyne 11 zl. Wtedy obejrzalam :-)

monika220

Ja jutro obejrzę ! W jednym kinie grają jednorazowo w końcu :D

ocenił(a) film na 10
Aiva1993

Aiba1993 no i byłas w kinie ??? U mnie juz niestety nigdzie go nie graja a w necie nadal jak nie bylo tak nie ma :(

A wie ktoś kiedy ten film na dvd wychodzi ???

Ferdek_Kiepski85

Obejrzałam go w Koszalinie grali jednorazowo bo mięli jakiś dzień Francji czy coś, ale ! Kurde tak się jarałam tym filmem i chyba przez to mnie trochę rozczarował nie powalił na kolana niestety :(. Powodzenia może znajdziesz w końcu ten film albo gdzieś może będą go grali

ocenił(a) film na 10
Aiva1993

to ja tak miałem z filmem "Na granicy" też zapowiedz super.ale wytrzymałem i nie poszedłem do kina,a kiedy w necie sie pojawił i obejrzałem to bardzo mnie rozczarował...Ten "facet na miarę" obejrze,i mam nadzieje ze okaże sie przynajmniej na 6. i dziekuje za komentarz na jego temat :)

ocenił(a) film na 6
Ferdek_Kiepski85

Jak znajdziecie dajcie znać, też szukam :-)

ocenił(a) film na 10
eewczur6

nie ma problemu.z filmami jestem na bieżąco :)

ocenił(a) film na 10
eewczur6

pojawił sie własnie na torrenty.to na devil-torrents, oraz na ALLtube. jakby ktos szukał

ocenił(a) film na 6
Ferdek_Kiepski85

Dzięki Kiepski za info, skorzystałam :-)

zuziaczek1985

Nieprawda, nie wprowadzajmy innych w blad.

ocenił(a) film na 8
Aiva1993

Już jest na kinomanie! :)

paulinanerd

Jest na zalukaj już - z lektorem, w dobrej jakości.

ocenił(a) film na 8
ostrze_1976

Na zalukaj nie ma co oglądać, bo wieczorami nie ma kompletnie do niego dostępu. Trzeba mieć konto premium. Natomiast na kinomanie zawsze oglądam bez problemu.

paulinanerd

Na kinomana wszedłem przed chwilą po raz pierwszy - obsiadły mnie reklamy i zdaje się chcą mój nr telefonu wyłudzić... Natomiast zalukaj działa dobrze i fair. Trzeba tylko wcześniej sobie film zbuforować - tak do godz. 18-stej, a obejrzeć można później i gra muzyka!

ocenił(a) film na 8
ostrze_1976

Istnieje coś takiego jak adblock. :) Jak chcę sobie wieczorem później obejrzeć film to musi mi z zalukaj chodzić laptop od jakiejś 16. Bardzo słabe. Kinoman działa zawsze i tyle w temacie.

paulinanerd

A z którym rozszerzeniem polecasz kinomaniaka: tv czy pl?
Jeśli chodzi o zalukaj: na ogół jeszcze o 19:00-19:30 można się "wbić" na film. Napisałem 18-sta dla pewności, z tą 16-stą to już mocno przesadziłaś.

ocenił(a) film na 8
ostrze_1976

To dwie różne strony kinoman/tv i kinomaniak/pl. Ja korzystam z kinomana. :)
Piszę z własnego doświadczenia i nie przesadziłam. Mam serwis, który mi się zawsze sprawdza i co do Twojego wcześniejszego komentarza to właśnie zalukaj jest nie fair. Najpierw Ci wyskakuje komunikat, że dostęp dla użytkowników zalogowanych, a jak się zalogujesz to dostęp jednak tylko dla premium odpłatnie. Frajerów szukają.

paulinanerd

http://nasze-kino.online/showthread.php/5668-Facet-na-miar%C4%99-Un-homme-%C3%A0 -la-hauteur-(2016)

ocenił(a) film na 10
ostrze_1976

Na zalukaj owszem wieczorem i w weekendy sa problemy by tam obejrzec ale jest strona Alltube gdzie filmy dzialaja cala dobe...owszem strona jest naszpikowana reklamami i sporo trzeba X sie nawciskac nim sie obejrzy,ale dziala o kazdej porze

ocenił(a) film na 8
Aiva1993

Polecam iść do sklepu i kupić swoją kopię w pudełku

Aiva1993

jest na showmaxie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones