PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154668}

Facet z ogłoszenia

Must Love Dogs
6,3 19 798
ocen
6,3 10 1 19798
5,4 5
ocen krytyków
Facet z ogłoszenia
powrót do forum filmu Facet z ogłoszenia

bardzo uroczy:) lubie filmy z Cusackiem wiec ten też mi się podobał. scenariusz przewidywalny. ale bardzo miło się go ogląda w niedzielne popołudnie

ocenił(a) film na 8
zlosnica_10

zgadzam się z tobą. Film przyjemny dobry do obejżenia tylko tak ;) ja mu dałam 8/10

ocenił(a) film na 6
dopio

No ja go oceniam nieco niżej, ale zgadzam się z Wami, że całkiem przyjemny :)

ocenił(a) film na 6
dopio

ja też popieram:) całkiem słodki:)

ocenił(a) film na 8
ezopa005

Nie oceniam filmów w kategorii "słodki" czy tam "niesłodki". Film jak na komedię romantyczną dobry. Nie nudzi, ciekawy wątek (choć jak już ktoś wcześniej wspomniał - przewidywalny) i moim zdaniem znakomita obsada. Są momenty, w których można się pośmiać, więc film jest dobry na poprawę nastroju ;)

ocenił(a) film na 7
Kinga_im

To tak jak i ja. Ogólnie komedia to nie jest mój ulubiony gatunek filmowy ,a już romantyczna to na prawdę rzadkość. Nieraz dam się namówić na wspólne oglądanie z małżonką ,ale z doświadczenia pamiętam ,że nic z kom.romantycznych do gustu mi nie przypadło. Były takie sobie i wręcz koszmarne. Tym razem okazało się ,że i w tym kierunku filmowym można stworzyć coś co ciekawie i przyjemnie się ogląda. Osobiście byłem mile zaskoczony.
Nie nużący , z fantastyczną kreacją Lane oraz Cusacka ,innych aktorów również ,ciepły ( o dziwo ), momentami nawet miałem ''banana'' na twarzy. Niby to już było lecz patrzy się na to z ciekawością , a Diane Lane jest wręcz nieziemska (wówczas 40 letnia)!!!
I jeszcze wspomnieć muszę i Plummer'ze i jego podejściu do życia w filmie ,ogólnie świetnej roli i wspaniałej historii o ''Miedziaku''.
Ode mnie przynajmniej 7/10
pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
zlosnica_10

Popieram.
Może i przewidywalny, ale w przeciwieństwie do innych komedii romantycznych naprawdę fajny i przyjemny. W sam raz na małą odskocznię od szarej codzienności (:

użytkownik usunięty
zlosnica_10

Nie przepadam za komediami romantycznymi, ale ta mnie urzekła. Świetna rola Lane i przeuroczy Cusack. Prosto i przyjemnie :)

Oo tak, film lekki, przyjemny i łatwy. Jak na komedię romantyczną to spoko. Wątek romantyczny, śmieszny okey.
Dałam 7/10, więc film DOBRY.

ocenił(a) film na 7
estrella93RBD

przeuroczy :) zwykle za takimi nie przepadam, ale główne postacie były świetne :)

ocenił(a) film na 6
zlosnica_10

dokładnie tak jak mówisz, zgadzam sie w 100% :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones