PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=154668}

Facet z ogłoszenia

Must Love Dogs
6,3 19 820
ocen
6,3 10 1 19820
5,4 5
ocen krytyków
Facet z ogłoszenia
powrót do forum filmu Facet z ogłoszenia

KOcham komedie romantyczne, ale "Facet z ogłoszenia" mnie znudził. jedyny moment, ktory mi się podobał to tenz tym kolesiem z supermarketu!

tusia_love

czesc:) mam prosbe, napisalas ze kochasz komedie romantyczne.
czy mogla bys wypisac mi spora ilos tytulow? bede bardzo wdzieczna
kiedys nie lubilam takich filmow, a teraz chce nadrobic zaleglosci:)
bede wdzieczna pozdrawiam
anna

ania234

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4838447&start=30
tu masz kilka tytułow komedi romantycznych

osobiscie polecam notting hill i cztery wesela i pogrzeb

ocenił(a) film na 7
tusia_love

A jak dla mnie byl calkiem fajny. Kilka zgrzytow, ale tez i kilka smiesznych tekstow. Ogolnie do obejrzenia.. Wole taki film niz typowe glupie komedie w ktorych ona pieknosc swiata , on chodzacy ideal a dalej wszystko toczy sie wedlug ustalonych standardow... to jest dopiero nudne...

ocenił(a) film na 8
tusia_love

a ja bardzo polubiłam ten film. może dlatego, że bardzo pozytywnie mi się kojarzy, ale przepadam za nim. jest bardzo przyjemny. i w końcu główna bohaterka nie jest wystrzałową laską która dziwnym zbiegiem okoliczności nie może znaleźć sobie faceta.
no i ta irlandzka, liczna rodzina. świetne. :)

missing_letters

ja czasem lubie komedie romantyczne ale ostatnio niestety namnożylo sie tandetnych produkcji, wszystkie podobne do siebie
ten film mnie pozytywnie zaskoczyl, nie spodziewalam sie po nim za wiele zeby sie nie rozczarować, a jednak mi sie spodobal, byly momenty zabawne i ogolnie film sympatyczny
a nawet jesli moze sie komuś wydawać nie zbyt ciekawy to uważam że i tak jego plusem jest przynajmniej to że bohaterami nie jest para mlodych wystrzałowych seksownych nastolatków czy studentow tylko normalni, dorosli ludzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones