PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192679}
5,3 28
ocen
5,3 10 1 28

Fahrenhype 9 11
powrót do forum filmu Fahrenhype 9/11

Film jest bardzo mało przekonywujący, praktycznie faktów w nim jest bardzo nie wiele, głównie słyszymy wypowiedzi bohaterów, którzy jak wiadomo starają się wykazać, że to co powiedział Moore w "Fahrenheit 9/11" to kompletna bzdura, dlatego przez ponad godzinę widz wciąż zasypywany jest populistycznymi hasłami walki o Amerykę i tym czym zawsze w propagandowych amerykańskich filmach tylko w o wiele większej skali. "Fahrenhype 9/11" nie przekonał mnie, sądzę, że osoby, wypowiadające się w filmie dostały spore pieniądze, za wystąpienie w nim, dlatego ich słowa są mało znaczące... Wyobraźmy sobie, że jesteśmy amerykańskim policjantem, który wcześniej powiedział w jednej z produkcji coś złego o swoich przełożonych, jak się zachowamy, gdy poprosi się nas o udział w filmie dokumentalnym i wymazanie win? Oczywiście, zgodzimy się i przynajmniej pozostaniemy na stanowisku, to proste. Ostatni kwadrans "Fahrenhype 9/11" to kompletna beznadzieja, w tle gra patriotyczna muzyczka, a reżyser co chwila zmienia bohaterów stojących przed kamerą, którzy najeżdżają na Moore'a...

Big_Red

Nie mogę się wypowiadać na temat tego co jest w filmie "Fahrenhype 9/11" - nie widziałem go. Obejrzałem natomiast "Fahrenheit 9.11" i uważam, że nie ma w tym filmie krętactwo ani umyślnie naginanych treści. Mam bardzo złe zdanie o polityce i rządzie USA.
Wyobrażam sobie, że powyższy film to niezła sieczka, bo jak można przeczyć faktom; można jedynie robić wrażenie, że jest się uczciwym i patriotą.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones