PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192679}
5,3 28
ocen
5,3 10 1 28

Fahrenhype 9 11
powrót do forum filmu Fahrenhype 9/11

Nie mogę oglądać tego filmu. Nie wiem z której strony mam mózg przeprany, ale ciężko mi się ogląda dokument gloryfikujący wydarzenia z 9/11, kiedy wiem że 84% Amerykanów wie że to kłamstwo (The Big Picture). To mam być film w którym cały czas wrzucają Moorowi... słabo. Amerykańscy pseudo patrioci o niski ilorazie inteligencji, może to będą łykać...

batori

Przecież to Moore pierwszy wyleciał z chamską lewacka propagandą. Myślisz, że to co on pokazywał to prawda? Jak w ogole można nazywać dokumentem zlepek scen zmontowanych tylko i wyłącznie w jednym celu. Nie żeby pokazać realny obraz, ale żeby ośmieszyć Busha. Ani to ani oryginał nie są obiektywne. Wiem tylko tyle, że jakby Bush nie zrobił nic po 911 to stali by się pośmiewickiem dla całego globu. Co to za mocarstwo, które daje sobie rozwalić symbol narodowy i kilka tysięcy osób własnym samolotem?

batori

Zgodzę się, że jest to głupkowaty probushowski gniot, taki sam zresztą jak jego antybushowski oryginał.

"kiedy wiem że 84% Amerykanów wie że to kłamstwo(The Big Picture)"

I jest to jeszcze jeden powód dla którego lepiej sobie darować emisję kolejnej pseudointelektualnej brei nie będącej tak naprawdę niczym więcej jak wykrzyczanym manifestem rożnej maści niedocenionych radykałów. I mniejsza o to czy lewackich czy neoconowskich.

batori

Gdy 50% będzie wierzyć w kłamstwo ty przyjmujesz ich wierzenia bez zastanowienia i będziesz się tym kierował ale jak 70% będzie wierzyć to ty już będziesz pewny że ich kłamstwo jest prawdą? Cóż za absurd a do kompletu wymieniłeś słowo wierzą na słowo wiedzą :) ironia... Prawda jest jednak taka że ja nie wiem skąd wziąłeś informacje że jakieś 84% wie :) bo do tej pory dane o tym mówiły o 40% maks wierzących w spisek ale nie o żadnych 84% nie było w tym żadnej większości nigdy. Teorie spiskowe mówiły że "jest wierzących wiekszość i ich słuchajcie" ty przyjąłeś to kłamstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones