PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10026692}
6,0 7 020
ocen
6,0 10 1 7020
6,1 9
ocen krytyków
Fair Play
powrót do forum filmu Fair Play

Średni

ocenił(a) film na 5

Przykład jak można zepsuć film jedną sceną.
Fajnie się ogląda pomimo mało oryginalnego scenariusza a na koniec niepotrzebna akcja ,która pozostawia niesmak . Za tą beznadziejną scenę minus jeden 5/10

ocenił(a) film na 8
Fireghost

O której scenie mówisz? Bo moim zdaniem to właśnie końcówka była kropką nad i. :)

ocenił(a) film na 5
Ambient_Fruit

Właśnie o tej co myślisz. Nie pasowała ona do całości filmu. Ok była jako przenośnia , ale nie pasowała z realnością wydarzeń do całości filmu..

ocenił(a) film na 9
Fireghost

Ależ ta scena jak najbardziej pasowała do filmu i ewolucji samej bohaterki. W filmie wiele razy było pokazywane, że bohaterowie nie są czarno-biali, że ona niekiedy (nieumyślnie) też dolewała oliwy do ognia, aż w końcu czara goryczy u niej się przelała i role się odwróciły.

ocenił(a) film na 5
radzio_z

Jako przenośnia tak, jako realność nie. Tak jak napisałem wczesnej , mi właśnie to przeszkadzało. Macie jednak prawo uważać inaczej. Ja wolałbym , aby ta scena była zaakcentowana w bardziej stonowany sposób aby dopasować się do całości filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones