PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449973}

Fala

Die Welle
7,4 33 603
oceny
7,4 10 1 33603
6,3 3
oceny krytyków
Fala
powrót do forum filmu Fala

Zapotrzebowanie na pozytywne odruchy wspólnotowe w dzisiejszym konsumpcyjnym, pełnym wyścigu szczurów świecie jest tak duże, że nawet taki prosty eksperyment porwał młodych. Przecież każdy z nas pragnie idealizmu: poczucia dobra, pomocy drugiemu, równości... i w reszcie akceptacji - przecież takie były początki samego chrześcijaństwa.
<B> Tylko czyżby między poczuciem wspólnoty...a początkiem faszyzmu była taka mała granica ??? <B>

ocenił(a) film na 1
gisby

za co dajesz 9? wypisz ulubione filmy skoro ten stawiasz tak wysoko. sory o gustach sie nie mowi ale 9? chyba 1

Nie polecam tego filmu

ocenił(a) film na 9
rackers

1/10 ...??? Nie rozumiem takiej oceny... nawet mój ostatnio najgorszy oglądany film pt. "Numer 23" otrzymał 3/10.
Oglądam różne filmy i oceniając je impulsywnie zadaję sobie pytanie, czy chciałbym go obejrzeć jeszcze raz... i to jest osobista ocena każdego oglądanego przez nas filmu.
Nikt nikogo nie przekona ... wiec ta średnia filweba to tylko wynik arytmetyczny ... który może dać choć ogólny pogląd o filmie.

gisby

1?? chyba se zartujesz... wytlumacz nam co jest w nim tak koszmarnego ze zasluguje na tak niska ocene

ocenił(a) film na 1
wolfvalo

Już wam tłumaczę.....

W filmie jest wykorzystany naprawdę genialny temat jak ludzie nieświadomie stają się ksenofobami oraz "faszystami", który możliwe że pokazuje jak to się stało za czasów Hitlera- temat śmietanka..

Ale ten cudowny temat jest spalony po tysiąckroc przez reżysera, scenariusz jest do bani....

Słuchajcie film jest po to by przeknywac, wciagac widza...

Temat tematem-swoją drogą..

A film także swoją drogą.

Temat pokazany poniżej krytyki..

Oglądnijecie sobie polski film- Manna, niesamowicie niemożliwy, ale jaki realny, temat zrobiony super, a w Fali... sfajczony.

ocenił(a) film na 9
rackers

Widocznie nadajemy na innych Falach :)) oglądałem Mannę - temat fajny i rozwojowy, ale wykonanie ... żenada... zadawałem sobie pytanie, czy reżyser tak samo się męczył przy tym dziele, jak ja przy jego oglądaniu.
Chyba że się relaksował przy tworzeniu scenografii ( mam na myśli puszki po piwie ) wtedy spoko można reżyserować ;)))

ocenił(a) film na 1
gisby

hehe no tak nadajemy na innych falach :D :D
sluchaj jestem ciekaw twojej opini w fimlie Ostatni pociąg, jeśli go oglądałes
http:// www.filmweb.pl/f301181/Ostatni+pociąg,2006
usun spacje wejdz na temat rackers...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones