PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449973}

Fala

Die Welle
7,4 33 603
oceny
7,4 10 1 33603
6,3 3
oceny krytyków
Fala
powrót do forum filmu Fala

Dobry film ale...

ocenił(a) film na 7

Film całkiem dobry przyjemnie się ogląda , ale oczekiwałem no będę szczery czegoś bardziej ,że tak powiem rasistowskiego :) No i dlatego też troszkę się zawiodłem . Przewidywalne zakończenie . Pozdrawiam. 7/10

ocenił(a) film na 10
ezi86

Przewidywalne zakończenie...
Problem w tym, że to film na faktach...zatem nie powinieneś brać zakończenia pod uwagę przy ocenianiu.

ocenił(a) film na 7
Mona

film na faktach ? nie wiedzialem.... ale to niby życie i los pisze najciekawsze scenariusze...

ezi86

Scenariusz pisał jakiś niedorozwuj. Takiego knota dawno nie widziałem. Chociaż fabuła jest interesująca .

ocenił(a) film na 8
alpagaSatana

Człowieku zanim napiszesz coś, co sięga dalej niż Twój domowy komputer, weź się lepiej zastanów. Twoje rozpaczliwe wołanie: "ludzie zauważcie mnie w tym wielkim świecie", raczej pozostanie niewidzialne dla ludzi posiadających minimum inteligencji.

ocenił(a) film na 5
ezi86

Nie wiem dlaczego , ale film nie przemowil do mnie w jakis szczegolny sposob. Pomysl jest bardzo ciekawy i wedlug mnie niespotykany dotychczas zbyt czesto w filmach , ale czegos zabraklo w tym filmie jak dla mnie , chociaz nie mowie , ze film byl zly. Ocenilem na 5 / 10 i mysle , ze to sprawiedliwa ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones