PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449973}

Fala

Die Welle
7,4 33 603
oceny
7,4 10 1 33603
6,3 3
oceny krytyków
Fala
powrót do forum filmu Fala

Dyktatura i odpowiedzialość za własne czyny były tematem przewodnim tego spektaklu. Film od początku wciągający,gdy na pierwszym planie dostrzegamy postać z pozoru zbuntowanego nauczyciela, który swoim podejściem stara się wpłynąć na młodzież. Świetnie wyreżyserowany obraz który daje nam próbke tego jaką siłę może osiągnąć jednostka. Naprawdę gorąco polecam! 8,5/10

ocenił(a) film na 8
Adash

Chyba inny film obejrzałeś. Tematem przewodnim był faszyzm. W filmie zajęcia miały być o autokracji ale już na pierwszych zajęciach prowadzący zmienił temat na faszyzm. Postanowił udowodnić, że może łatwo powrócić w Niemczech.

MakoR

Faszyzm faszyzmem ... ale czym jest autokracja ? To dominacja jednostki nad innymi jednostkami i to właśnie zrobił nasz główny bohater. Nie chciał faszyzmu nie był stanowczy, tylko grupa sama się podporządkowała!

Adash

Minęło parę dobrych dni a ja ciągle mam w głowie Fale :) Zmieniam końcową ocenę na 9/10 :) Jeden z lepszych filmów od dłuższego czasu jakie oglądałem a oglądam naprawdę sporo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones