PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231551}
6,1 60 170
ocen
6,1 10 1 60170
4,7 10
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Kto waszym zdaniem sprawiłby większy łomot gdyby doszło do spotkania obu panów Ben Grimm czy Hulk???

ocenił(a) film na 5
LeeHarveyOswald1986

zdecydowanie Hulk by mu łomot spuścił. ;)

Zurawinka

no ale hulk co prawda bardziej przypakowany ale jest "organiczny" a Grimm jest ze skały, więc przez to chyba bardziej wytrzymały. naprawde nurtuje mnie to, a trudno wskazać mi zdecydowanego faworyta

LeeHarveyOswald1986

pamiętam jak młodszy zaczytywałem się w komiksach, i samego komiksu o potyczce obu bohaterów nie czytałem , ale jak poszukałem grafik z tym tematem to często dochodziło do ich spotkania. Myślę, że hulk spuściłby mu łomot.

ocenił(a) film na 3
LeeHarveyOswald1986

jeśli nie jesteś pewien, to nie chybaj.

Hulk przewyższa Grimma pod każdym względem - jest szybszy, silniejszy, wytrzymalszy ale jego głównym atutem jest zawsze błyskawiczna regeneracja tkanki. W komiksie wiele razy dochodziło do pojedynków obu panów i Grimm nie miał wiele do powiedzenia.

ocenił(a) film na 6
Kamecha

Dokładnie, z resztą był już taki temat http://www.filmweb.pl/film/Fantastyczna+Czw%C3%B3rka-2005-30963/discussion/Ben+G rimm+czy+HULK,1001644
Grimm nie ma szans, chyba ze akurat scenarzysta by coś wykombinował.
Hulk smash punny human!

ocenił(a) film na 7
LeeHarveyOswald1986

Hulk bez 2 zdań, nie raz walczył przeciwko kilkoma bohaterami i spuszczał im niezły łomot(po prostu jest pierdolnięty kiedy sie wkurzy), ale Grim też jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 6
LeeHarveyOswald1986

spider-man bohaterowie i złoczyńcy 18 tam walczą przeciwko sobie.

LeeHarveyOswald1986

Nie zapominajmy o Juggernaut`cie :P

ZeberkoPL

Nie oszukujmy się Wolverine ( X-men ) pozamiatałby nimi wszystkimi razem ;d

grabano

Niestety mam wątpliwości, Hulk ma dużo większy czynnik regenerujący niż Logan, ponad to jest od niego wiele silniejszy,(rosomak jest silny w sposób"normalny" :). Polecam wam serie planet Hulk, ciekawa, całe Universum marvela kontra Hulk, choć na upartego można się czepić że zrobili w niej z zielonego postać nie do pokonania (np. fragment gdzie w pojedynkę daje ostry w!@$#%^ol wszystkim X-menom.)

danzar26

Pozostaję przy swoim ,,, Logan zrobiłby z niego miazgę ;d

grabano

No cóż, każdy może mieć własną interpretacje.

ocenił(a) film na 5
danzar26

Ale Ghost Rider go złoił ;-) tyle, że on nie gra zupełnie 'fair'. Może Srebrny Surfer?

grabano

http://www.filmweb.pl/film/Hulk+podwójne+starcie-2009-492778, jak widzisz wolverine nie ma najmniejszych szans z hulkiem, co do walki z thingiem, hulk nie raz mu dokopal, pozdrawiam

grabano

A Thor wgniótł Wolwerina w ziemię.

LeeHarveyOswald1986

Hulk Hulk i jeszcze raz Hulk!

ocenił(a) film na 7
LeeHarveyOswald1986

HULK - bo jest zielony, bo jest duży (prawde powiedziawszy ogromny), bo jest o wiele silniejszy i często wpada w furię. Aczkolwiek jedynym jego słabym punktem jest kobieta Betty Ross, której ojciec za wszelką cene zrobiłby wszystko, aby go unicestwić.

LeeHarveyOswald1986

wole Bena, ale wygrałby Hulk...

LeeHarveyOswald1986

Nie ma co sie rozpisywac, doszlo do ich starcia, ale i bez tej wiedzy mozna stwierdzic, ze Hulk by wygral. Przewyzsza Thing'a pod kazdym wzgledem.

ocenił(a) film na 5
EMERSION

Ale i tak Juggernaut by im obu wpierdziel spuścił, chodź w filmie troszkę słabawego go zrobili chyba ;P

http://www.youtube.com/watch?v=hJ4r-1OxALE&list=FLHWPQ1L-2ppdXwGM4sfAOGw&index=1 &feature=plpp_video

mrwaski

Juggernaut juz walczyl z Hulkiem w WWH. Jak myslisz kto wygral?

ocenił(a) film na 5
EMERSION

W universum Marvela ścierali się niejednokrotnie ;P
Wyniki były różne w zależności od sytuacji i serii komiksowej.
Osobiście wolę jednak Juga ;P

mrwaski

Wiec widzisz nie ma pewnosci co do tego wpierdzelu.

ocenił(a) film na 7
LeeHarveyOswald1986

Hulk oczywiście, tym bardziej, że według komiksów jego siła rosła z każdą przemianą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones