PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231551}
6,1 60 168
ocen
6,1 10 1 60168
4,7 10
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

Może i ma rzeszę fanów, ale jak dla mnie, zapowiada się kolejny film, w którym prym będzie wiódł efekt specjalny za efektem, a fabuła będzie tak samo, albo nawet bardziej płytka jak w pierwszej części. Obecni będą nadludzie i śmiertelnicy no i jakiś srebrny ziomal, który sobie fruwa tu i tam z prędkością światła. Mogę sobie wyobrazić o czym będzie ten film. Jeszcze raz podkreślę, to jest tylko moja wyobrażenie na temat tego filmu.

Srebrny ziomal przyleci na ziemię i będzie siał zniszczenie. Gdzieniegdzie rozwali jakąś Statuę Wolności, zrobi dziurę w tankowcu powodując olbrzymie spustoszenie fauny oceanicznej, a także dostarczy bombę atomową głodującym dzieciom afgańskim, by wymierzyły cacko na Kapitol. Wtenczas załoga "Fantastycznej 4" będzie sobie pogrywać w pokerka, kiedy to rozlegnie się sygnał alarmujący, że prezydent jest na lini awaryjnej. F4 z niechęcią wezmą się do kupy i pofruną szukać srebrnego ziomala. Jak znajdą, pewnie trzech z nich dostaną się w opały no i jeden (pewnie kobita) będzie musiał ratować całą resztę z rąk złoczyńcy. Po nagłym przypływie siły spowodowanym zażyciem mentosa, F4 pokona ziomala z palcem nie powiem gdzie, a ziemia będzie uratowana od destrukcji. Prezydent powie wszem i wobec, iż z tego wszechogarniającego go szczęścia dostałby o mało co orgazmu, i mógłby nawet dorobić kolejny stan USA, o nazwie Fantastyczna 4, czego nie zrobi ze względu na możliwość nagrodzenia wszystkich w kolejnej części przygód Fantastycznej 4. Koniec.

bakcyl_2

Gratuluje, Ci wyobraźni i poczucia humoru :)

bakcyl_2

Bakcyl, fajnie stresciles caly film, mam nadzieje ze sie nie pomyliles bo ja wlasnie chce ogladnac "Kolejny
film, w którym prym będzie wiódł efekt specjalny za efektem, a fabuła będzie tak samo, albo nawet bardziej
płytka jak w pierwszej części."

Jesli sie nie podoba to po co traciles te 5/10 czy wiecej minut na pisanie swoich glebokich mysli ktore splyna
po wszystkich jak cieple siki, idz napisz pamietnik/ksiazke, uwiez ze g.... kogo obchodzi ze ciebie nudzi taki
film.

ocenił(a) film na 7
Katsper

dokładnie, to tak jakbym ja się miał wypowiadać na temat jakiś gównianych romansideł albo filmów dla tępych nastolatek

ocenił(a) film na 1
deamon82

Aż dziw mnie bierze, że żaden z was (prócz Nike) nie potraktował tego postu z humorem. Nikogo nie przekonuję by oglądał, czy też nie oglądał. Chciałem tylko zwrócić uwagę na tendencyjność takich filmów. Uważam również, że to już nie tylko komercja, ale jakaś superkomercja, wraz z takimi zapowiadanymi bądź wyemitowanymi produkcjami jak Szklana pułapka 4, Efekt motyla 2, Rambo IV, SuperMan return, Indiana Jones 4 (i tak nikt nie pobije Gangu Olsena 24: młody Gang Olsena). Wiem, że nie powinienem się wypowiadać na temat tego filmu, ponieważ go nie obejrzałem, ale nie zamierzam go oglądać, a to co w powyższym poście przedstawiłem, to tylko ironiczny opis fabuły, który bez tychże humorystycznych dodatków pasuje do każdego filmu opartego o komiksy.

bakcyl_2

Bakcyl, ale kto ci powiedzial ze ludzie czekaja na ten film bo chca poplakac nad losem bohaterow, kruchoscia
i beznadziejnoscia naszego zycia? to nie Matrix by uswiadamiac ludzi... ten film bedzie komercha, a niby
czym ma byc jak nie komercha? nie wydaje mi sie by na forum wypowiadal sie ktos kogo trzeba bylo w tym
fakcie uswiadamiac, dobra komercha nie jest zla, polecam zapisac na karteczce, powiesic na lodowce i czytac
codziennie.

bakcyl_2

No i masz calkowita racje? Ale pojde na ten film. Wiesz czemu? Bo tam jest Jessica Alba! XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones