PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231551}
6,1 60 168
ocen
6,1 10 1 60168
4,7 10
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka: Narodziny Srebrnego Surfera

chyba pójde do kina na ten film ale żeby chociaż był z lektorem bo z napisami to bezsensu moge w domu obejrzeć z napisami ale w kinie kicha chociaż z drugiej strony wole dobre napisy niz beznadziejnego lektora

ocenił(a) film na 8
bartek24

Przeważnie lektor jest fajny...ale często w kinach filmy są puszczane z napisami:/

Matt_19_

i dzięki Bogu, bo lektor NIE jest fajny. Ewentualnie do przyjęcia jest dubbing, ale to raczej w filmach animowanych... Napisy są w zupełności wystarczające :D

ocenił(a) film na 8
Krisowski

Nie każdemu to odpowiada...Mi to obojętne czy będzie lektor czy dubbing ale żeby napisów niebyło.

Matt_19_

jak by był lektor w kinie to w życiu bym nie poszedł na ten film

ocenił(a) film na 6
bartek24

Nie będż sie rozpisywał bo już to zrobiłem na identycznym temacie..:P mi to obojętnie czy będzie lektor czy napisy czy dubbing...że nie dubbing to nawet dobrze bo nie usłyszymy tego okropnego głosu który został podłożony Jessice Albie (Sue Storm)wieć jest spox....pozdrawiam
Gawron

ocenił(a) film na 6
bartek24

sorry za ten błąd na początku chodziło mi że nie będe sie rozpisywał :P

ocenił(a) film na 6
GHOST_RIDER_2

hyh na jakim filmie w kinie był lektor bo ja na żadnym jeszcze nie (widziałem czy słyszałem ;))??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones