PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30963}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
6,1 79 299
ocen
6,1 10 1 79299
4,6 15
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

sposrod produkcji przeniesionych z komiksow ten film ma u mnie 2 miejsce..bo niepodzielnie na 1 miejscu panuje SIN CITY...pozdro cyA

ocenił(a) film na 6
flasiuZiom

koles ja nie chce nic mowic bo o gustach sie nie dyskutuje ale spider-man a zwlaszcza jego druga czesc to najlepszy film z komiksowym bohaterem jaki widzialem a sin city to porazka bo rezyser za wszelka cene staral sie wiernie przezucic komiks na srebrny ekran i wyszla z tego mala padaka no ale jak mowilem o gustach sie nie dyskutuje

ocenił(a) film na 9
chrono

no niewiem...ale mi spiderman wogole sie niepodobal ,a z Sin city to troche przesadzasz bo film nie jest taki zly:)(spojrz na ranking) ale oki kazdy ma swoj gust POZDRO cyA

ocenił(a) film na 7
flasiuZiom

co do sin city to sie zgodze porażka a spiderman2 to taki sobie(jestem fanem tego filmu, wiec mi sie podobal) ale Spider-Man 1 Rules...tak ogromne wrażenie na mnie zrobił:) z 4 razy ogladalem:P
a Spider-Man2 tylko raz:P
a FF nie wiem nie ogladalem:)

Numer_44

film jest lepszy od spidermana 2 ale od jedynki nie a sin city będe szczery mi się nie podoba to az z wierne odwzorowanie komiksu ludzie bez przesady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones