PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 571
ocen
6,5 10 1 111571
4,4 20
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Ten Film to nieporozumienie, Fabuła jest bez sensu, nic się nie trzyma kupy, na ekranie sa obrazy i piekne efekty z których nic nie wynika, po wyjściu z kina zapytałem kolege żeby mi powiedział o co w chodziło, ale tez nie potrafił powiedzieć. Siano, strata pieniędzy.
Jestem fanem Harrego Pottera i cześć pierwsza Fantastycznych Zwierząt oceniam na 10/10 ale jeżeli chodzi o druga część to jest to strzelenie samobója, film jest tak jest zrobiony że szkoda słów. koniec zatem, ocena 1/10. nawet nie dwa, bo efekty dzisiaj to nie jest juz sztuka ale wciskanie widzowi obrazów bez sensu.

ocenił(a) film na 2
swistakmarvin26

Cieszę się, że nie tylko ja mam takie zdanie...

ocenił(a) film na 5
Ap0st0l

nudy straszne, tylko klimat jak zwykle fajny. więc może zsentymentu daję wyższą ocenę niż 3

swistakmarvin26

UWAGA SPOILER
Ja tak do około 45 minut filmu myślałem, że zasnę (tak słabego początku w kinowym filmie dawno niw widziałem). W chwili gdy pojawił się Dumbledore oraz pokazali Hogwart, zmieniłem zdanie, może to przez sentyment, ale łezka się w oku kręciła. Film 8/10.

ocenił(a) film na 9
użytkownik usunięty
swistakmarvin26

Teraz widzę w jaki sposób zaniżana jest ocena filmu. Fan Harry'ego Pottera? Oszczędź sobie, mugolu.

ocenił(a) film na 1

Jestem fanem HArrego ale scenariusz jest tak debilny jakby zabrała się za niego osoba mająca 15 lat, dziur jest tyle ze omfg, scena w tunelu ma tyle ekspozycji co marna opera mydlana, wystąpienie Grindelwalda XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD , no najgorszy film 2018 roku i to bez konkurencji

Ja tam fanem żadnym nie jestem, Harry Potter to po prostu seria dobrych (i tyle) filmów, ale to już naprawdę syf. Pierwsza część była w miarę, ta ją rozwaliła.

ocenił(a) film na 5
swistakmarvin26

Największym nieporozumieniem tego filmu jest postać Dumbledore'a.

swistakmarvin26

Wzajemnie. Ja również nienawidzę tej serii. Pierwsza część tak samo nudna i głupia. Nie zamierzam oglądać pozostałych. Dno.!!! Powtarzam ta seria to dno!!!!

ocenił(a) film na 3
swistakmarvin26

powiem szczerze, że też nie umiem tego streścić ;p

ocenił(a) film na 4
swistakmarvin26

znudzony byłem strasznie. Flaki z olejem.

ocenił(a) film na 7
swistakmarvin26

Ojej, ktoś tu strzelił focha i to takiego z przytupem. Przykro się robi, gdy ktoś ocenia film nie na podstawie jego indywidualnej wartości ale porównując go z innym. "Jestem fanem Harrego Pottera"-fajnie, ja również, ale czy to oznacza, że mam zdeptać całkiem dobrą produkcję bo "liczyłem na coś innego"? Nie zgadzam się z Twoją opinią za to niezmiernie ciekawi mnie ocena "Zakonnicy" (9!) przy której śmiałam się przez łzy rozpaczy i na trzeźwo zapewne bym tego nie przetrwała, ale za podobieństwo głównej bohaterki do Marilyna Mansona oceniłam aż na 3 ;)

ocenił(a) film na 1
Ali3n

jesteś fanem czy nie, ten film to szczyt głupoty i amatorszczyzny

Niekryt

X-meni w świecie magii dosłownie zamiast mutantów magowie.

ocenił(a) film na 1
swistakmarvin26

potwierdzam, przykre że seria o Harry'm niema następcy tylko taki syf

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones