PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 592
oceny
7,0 10 1 216592
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them" ma być inspirowany pojawiająca się w powieściach
o młodym czarodzieju książką "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć", która opisywała wszystkie
magiczne stworzenia z tego świata. Pozycja ta została faktycznie wydana w 2001 roku - napisała
ją Rowling, ale na okładce znalazło się nazwisko jej fikcyjnego autora, Newta Scamandera.
Wstęp do niej był zaś autorstwa Albusa Dumbledore'a.

Czytaj więcej: Alfonso Cuaron nie chce spin-offa "Harry'ego Pottera"

Fabuła skupia się na wspomnianym autorze, Scamanderze i osadzono ją na 70 lat przed
wydarzeniami z pierwszego filmu. Jest to pierwsza część planowanej trylogii. J.K. Rowling jest
autorką scenariusza.

Zdjęcia pochodzą z Diagon Alley z Wizarding World of Harry Potter, czyli atrakcji związanej z serią
filmów, która znajduje się w parku Universala. USA Today twierdzi, że na zdjęciu są 2 story, które
znajdą się w spin-offie.

Premiera "Fantastic Beasts and Where to Find Them" w USA zaplanowana jest na 18 listopada
2016 roku. zdjęcia są na hata.k pl

wort801

Dzięki wort :)

LobeliaSakvil

Nie ma za co :)

wort801

http://moviepilot.com/posts/2014/07/07/first-look-creatures-from-harry-potter-sp in-off-fantastic-beasts-and-where-to-find-them-1682821?lt_source=external,manual ,manual#!badZF9

to ja tu też coś dodam :) myślę że o to ci chodziło

LobeliaSakvil

Tak o to :)

wort801

również link w moim temacie zamieszczony jeśli pozwolisz mogę i informacje news i plotki produkcji dawać to twego tematu :) ??

LobeliaSakvil

Nie możesz u siebie

wort801

mogę jasne :)

wort801

http://www.filmweb.pl/film/Fantastic+Beasts+and+Where+to+Find+Them-2016-697720/d iscussion/Fantastic+Beasts+and+Where+to+Find+Them+-+Najnowsze+dochodzenia+inform acje+plotki+produkcji,2449490

tu jest mój temat :) jak by co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones