PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 585
ocen
7,0 10 1 216585
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Świeżo po seansie :)

użytkownik usunięty

Jestem świeżo po obejrzeniu. Jako fanka Pottera jestem filmem zachwycona, wspaniały powrót do świata magii! Nie podobają mi się tylko dwie rzeczy:
1. Myślałam, że tym razem obędzie się bez "złego pana, który chce wprowadzić swoje porządki".
2. Postać Tiny, taka blada i nijaka.
Ale reszta jest jak najbardziej ok! Rowling ma wieelką wyobraźnie. Szczególnie spodobał mi się sposób wykorzystania teleportacji! To było coś! Wreszcie wykorzystali tą umiejętność, a nie jak w Potterze bohaterowie biegają bezsensownie z jednego miejsca do drugiego :)
8/10, czekam na kolejną część!

ocenił(a) film na 6

*możliwy spojler?*
.
.
.
.
.
1. Przecież wiadomo, że głównym trzonem tych 5 filmów będzie właśnie Grindenwald, wszystko pomału będzie zmierzać do jego walki z Dumbledorem w 5 części - ale przyznam, że tytuł filmu jest bardzo mylący i zastanawiam się dlaczego wybrali właśnie taki :D

użytkownik usunięty
BitchesLoveCake

No wiesz, dla niektórych coś o czym wspomniałam może być spojlerem :P
Właśnie ja po tytule sądziłam, że cała akcja skupi się na fantastycznych zwierzętach! :D Ale wiadomo, w każdym filmie musi pojawić się antagonista, żeby główni bohaterowie mieli jakieś zajęcie :P

ocenił(a) film na 6

wolę napisać, żeby nie było xD np. ktoś nie czytał newsów o czym/gdzie będą kolejne części i może być problem, że zepsułem rozrywkę :P

ocenił(a) film na 10

Ale film można powiedzieć skupiał się na Fantastycznych zwierzętach. Tylko że same zwierzęta połączyły się z wątkiem Obskurusa. Jeśli jest o co się martwić to o to że nie starczy ciekawych stworzeń na 5 filmów. No bo kurcze Niuchacza ciężko będzie pobić. Ukradł film. I kilka błyskotek.

użytkownik usunięty
LoczekCraft

Akurat wątek Obskurusa był dla mnie ciekawy i przez cały film myślałam, że coś nie tak jest z tą dziewczynką.

ocenił(a) film na 10

Dla mnie też. Dopiero kilka minut przed ujawnieniem przyszło mi do głowy że to on może być Obskurusem, a dziewczynka jest dla zmyłki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones