PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 811
ocen
7,0 10 1 216811
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Gdy Jacob otwiera piekarnię ma usuniętą pamięć. Jakim cudem w gablotce stały wypieki w kształcie fantastycznych zwierząt? :D

ocenił(a) film na 8
Thranduil231

Sam przecież powiedział, że nie wie skąd takie dziwaczne pomysły w jego głowie. Specjalnie użyty chwyt, jak często w filmach, że mimo braku pamięci o jakichś wydarzeniach, ludzie mimo to wciąż mają gdzieś w głowie pojedyncze szczegóły.

ocenił(a) film na 9
mistrzyniF1

Niby racja :) Dzięki.

ocenił(a) film na 6
Thranduil231

Spędził w towarzystwie czarodziejów nieco dłużej niż inni ludzie, jakieś skrawki w głowie mogły pozostać.

ocenił(a) film na 10
Gazor090

Na początku coś mówił że ta substancja usuwa wszystkie złe wspomnienia, a on z magią miał w większości dobre. Myślę że to może mieć jakieś znaczenie, co Wy na to?

ocenił(a) film na 7
ralphik88

Dobre spostrzeżenie!

ocenił(a) film na 6
ralphik88

Rzeczywiście. Teraz moja teoria jest taka: Zapomniał dramatyczne przeżycia (warto zauważyć, że ciastka przedstawiają tylko te zwierzęta, z którymi nie było większych problemów), w tym także Newta, bo kojarzył mu się z niebezpiecznymi przygodami. Ale Queene kojarzyła m się tylko z dobrem, dlatego ją zapamiętał.

ocenił(a) film na 7
Thranduil231

Na końcu przecież uśmiecha się do Queene i chwyta za kark w miejscu ugryzienia. Jego mina sugeruje, że przypomniał sobie wszystko, albo chociaż jakąś część.

ocenił(a) film na 7
Wolfhearted

Uśmiecha się, bo Queenie była jego klientką (przynajmniej on myślał, że przyszła tam tylko po to, żeby coś kupić), była piękna i wpatrywała się w niego, to chyba naturalne, że się uśmiecha. Wszyscy zapomnieli, więc dlaczego akurat on miałby sobie wszystko przypomnieć?
W ogóle postać Jacoba zupełnie mi nie pasuje w tym filmie, a humor jaki on wprowadza miejscami był po prostu żenujący (dla mnie przynajmniej), na przykład sceny, kiedy wybucha śmiechem, tak po prostu... bynajmniej mnie to nie śmieszyło.

ocenił(a) film na 8
samwise_6965

Chyba wiem, które sceny ze śmiechem masz na myśli, ale to zachowanie raczej było nietypową reakcją na alkohol ;D w końcu byli w barze dla magów, więc i alkohol mógł zawierać jakieś magiczne składniki :) to go całkiem usprawiedliwia.

ocenił(a) film na 7
szepcik

Takich scen było kilka (ja najbardziej zapamiętałem tę w domu u Goldsteinów), a raczej cały czas nie był pod wpływem ;)

ocenił(a) film na 8
samwise_6965

Naprawdę? O, a byłam pewna, że zaśmiał się dziwnie tylko dwa razy, po pierwszym i po drugim drinku ;D To rzeczywiście dziwne.

ocenił(a) film na 7
szepcik

Głowy sobie nie dam uciąć, ale jak Newt znikał w walizce Jacob się zaśmiał, to chyba było nawet w jakimś materiale promocyjnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones