PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 585
ocen
7,0 10 1 216585
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Pojawiła się informacja o dacie premiery filmu. Podobno ma on trafić do kin 18 listopada 2016r.

Charm

właśnie tak ma być teraz oficjalne info czyli u nas pewnie 2 tygodnie lub miesiąc póżniej czyli 18 grudzień dla mnie to za długo ale nie widziwiam

LobeliaSakvil

Też już zobaczyłam oficjalne info. Pewnie tak, może nawet dadzą bliżej świąt.

Charm

mogli by dać około 25 grudnia przed premierowo i 28 premiera tak jak to do tej pory z Hobbitem zależy jak wypadnie ale dla mnie to za długo ale zawsze to coś

LobeliaSakvil

Może tak będzie, ja jakoś wytrzymam. Na razie czekam na Kosogłosa jedynkę i dwójkę, więc na razie nie czuję tego czasu. Ostatni rok od listopada 2015 do tej premiery to będzie męczarnia. O ile data się jeszcze nie zmieni.

ocenił(a) film na 4
LobeliaSakvil

Kolejne długie czekanie ech

callofdutyblackops

Ale przy tym jeszcze pare filmów więc nudno nie będzie czeka nas mianowicie
zbliżający się X men
następnie transformers wiek zagłady
strażnicy galaktyki kolejny film marwela
następnie Igrzyska Śmierci Kosogłos część 1
Hobbit Bitwa Pięciu Armii
Szybcy i Wściekli 7
Assasin Creed
oczywiście Avengers Age Ultron
Igrzyska Śmierci Kosogłos part 2 oczywiście skoro to 2015 rok to w między czasie mamy być może wczesniej być może i póżniej Hobbit Bitwa Pięciu Armii EE kolejny to Captain America 3 2016 Thor 3 Niesamowity Spider man 3 i Fantastyczne zwierzęta i jak je znależć

ocenił(a) film na 4
LobeliaSakvil

Zapomniałeś o Star Wars Episode VII za rok też będę ech ci twórcy rozpieszczają nas tymi filmami czekają nas same dobre filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones