PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 585
ocen
7,0 10 1 216585
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Głupi - po prostu

ocenił(a) film na 5

Nic ciekawego, oczywiście efekty, treść .... o niczym Mugole, Srugole, czyli klimat H Potyry, którego sukcesu nigdy nie zrozumiem (może książki są ciekawe bo filmy nie są wyraziste, takie angielskie ugrzecznione coś). Zatem polecam Arrival :)
PS skąd ta ocena - trailer był ok, ale film...

ocenił(a) film na 8
Martinho33

Skoro nie lubisz świata HP to po co wizyta w kinie? Przecież z góry było wiadomo, że to ten świat.

ocenił(a) film na 7
lelen_lis

Pewnie nawet nie był w kinie:P Ale za to chce być "Fajny". Powiedz kto normalny daje ocenę filmu 5 a później piszę że to za trailer:D(Tu się ocenia filmy nie trailery:P)

użytkownik usunięty
WsCieklak

Ma prawo ocenić jak chce... byle nie krytykuje tych co ocenili wyżej. Już nie popadajmy w skrajność :) to nie forum Przebudzenia Mocy xddd

ocenił(a) film na 5
WsCieklak

Z reguły nie odpisuję na trolowanie, ale tym razem sobie pozwolę, a co tam żyje się raz. Zatem nie mam 12 lat tak jak kolega/żanka żeby oceniać filmy na których nie byłem, po co miałbym to robić, ale każdy mierzy swoją miarą...
Co do PS to mój błąd zabrakło znaku zapytania, dziwię się dlaczego ten film ma taką wysoką ocenę. Mnie skusił trailer i wysoka ocena na Fwebie. Dla mnie był po prostu GŁUPI i wystawiam ocenę nie zawyżoną z pełną odpowiedzialnością. Rozumiem, że wydane pieniądze na bilet sprawiają, że będziesz bronił/a swojej decyzji i opinii do upadłego, coż najwidoczniej taka natura, tego się nie zmieni. Zatem ostrzegam innych 5 i ani grama więcej :)

ocenił(a) film na 7
Martinho33

Ostrzegam innych, dałem 8 bo mi się podobał i był bardzo "mądry" :D

użytkownik usunięty
lelen_lis

niekoniecznie trzeba być fanem żeby iść na ten film... tak poza tym że jest kilka nawiązań to jest całkiem nowa historia nawet dla tych którzy nie przepadają za Potterem

użytkownik usunięty
Martinho33

książki Pottera są dużo lepsze od filmów :) polecam. Mówiąc mało wyraziste zgodzę się ale o których Potterach mówisz? jeśli o częściach 4-6 zgodzę się jeśli wszystkie to nie bo pierwsze trzy części są bardzo wyraziste pod względem klimatu :) co do ugrzecznionego zgodzę się bo w filmach dużo wycięto scen w których bohaterowie się kłócą itd.. w filmach Pottera taki był schemat najbardziej bolało to w Insygni part 1 mimo że klimat był świetny moim zdaniem. Arrival jeszcze nie widziałem ale pewnie zobaczę :)

ocena przynajmniej moja wynika z sentymentu chociaż i nie tylko bo byłem w IMAX więc ocena i opiera się na tym. I na tym też że kocham twórczość Rowling

Tu dokładnie napisałem :)
http://www.filmweb.pl/film/Fantastyczne+zwierz%C4%99ta+i+jak+je+znale%C5%BA%C4%8 7-2016-697720/discussion/Totalna+Magia+od+J.K.+Rowling+%28wra%C5%BCenia+po+seans ie+w+IMAX%29,2837223

ocenił(a) film na 5

Wiesz, widzę że rozsądek przez Ciebie przemawia, ja po prostu nie czuje tej grzecznej anglosaskiej kultury, widziałem wszystkie HP z 2 razy i próbowałem się przekonać, bo jakoś ten fenomen powstał, z czegoś się wziął, ale nie kupiłem tego, klimat jest faktycznie, czasem nawet się zastanawiałem, czy to dla dzieciaków, czy nie za bardzo okrutne, ale to nie jest to czego szukam. To takie bez jaj jest, no kurcze nie wiem jak wyrazić te odczucia, miałkie takie jakieś :)
PS Arrival coż, to inny klimat może Ci nie podejść, ale jak na tą lipę, która jest obecnie w kinach to wyszedłem rozwalony, ale jestem trochę sentymentalny ostatnio. Urodziła mi się córeczka, pójdziesz zobaczysz o czym mówię. Nie czytaj komentarzy. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Martinho33

nie no rozumiem :) ja mam inne zdanie ale jak mówię zgadzam się że filmy są ugrzecznione... pierwsze trzy części mają to do siebie że są klimatyczne magiczne ale i dość mroczniejsze. A od 4 części były schody...

czemu zakładasz że Arrival mi nie podejdzie? bo lubię ten film? Pottera? lubię ambitne kino Ex Machina czy Mad Max, Interstellar mi się mega podobały tak więc nie wiem czemu z mety zakładasz że mi się nie spodoba...

ocenił(a) film na 5
Martinho33

Mi też Arrival bardzo przypadł do gustu - 9/10 :)
Ale bądźmy szczerzy, Arrival to naprawdę ambitna - jak na kino - pozycja. Nie ma najmniejszego sensu porówywać jej ze zwierzętami, które są lekką i zabawną rozrywką. Jestem fanem filmów o HP (książek również), ale ten film średni mi się podobał.

użytkownik usunięty
Selvgarr

Dokładnie... nie ma co porównywać to zupełne inne filmy, inne klasy... Fantastyczne Zwierzęta miały być dobrą rozrywką i moim zdaniem taką rozrywką są a nawet lepszą...

swoją drogą coś czuję że Arrival będzie filmem oscarowym :)

ocenił(a) film na 5

Również mam takie przeczucia - w kategorii dźwięku to pewniak :)

użytkownik usunięty
Selvgarr

pewnie i nie tylko ;) po ostatnich oscarach jestem dobrej myśli :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones