PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 592
oceny
7,0 10 1 216592
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Do kogoś kto się zna - czy historia tego Scamandera była wspominana w książkach z Harry'm czy to
wyyślona historia specjalnie stworzona na potrzeby filmu ???

ocenił(a) film na 9
kapsel97

Fantastic Beast and where to find them to osobna ksiazka. przypomina troche slownik lub encyklopedie. Nie mam pojecia jak oni chca zrobic ten film. znaczy 3 filmy. Z 50stronnicowej ksiazki... Newt Scamander chyba byl wspomniany w ksiazkach o Harrym, ale tylko na lekcjach zielarstwa albo opieki nad zwierzetami.

kaskak94

"Nie mam pojecia jak oni chca zrobic ten film. znaczy 3 filmy. Z 50stronnicowej ksiazki... " - pewnie tak samo jak to jest w przypadku Hobbita, ponaciągać co się da i gotowe:-) pamiętaj wyobraźnia twórców filmów nie zna granic:p

ocenił(a) film na 9
ilciaa87

Co do Hobbita, to moge ich usprawiedliwic. Jackson opieral sie na innych dzielach Tolkien i poprostu polaczyl je z hobbitem. Ale przy Fantastycznych Zwierzetach mam spory problem ze zrozumieniem calego pomyslu... Tam nie ma praktycznie fabuly. Mamy nazwe jakiegos zwierzatka i charakterystyke plus czasami historie jak Newt je znalazl itd.
No coz, na szczescie scenariusz pisze sama Rowling, wiec moze cos z tego wyjdzie.

ocenił(a) film na 10
ilciaa87

Z tym, że to nie ma być ekranizacja książki tylko ekranizacje tego jak doszło do jej napisania. Czyli pewnie jak Scamander odkrywał te zwierzęta i różne jego przygody z tym związane. Mając na uwadze, iż w pisanie scenariusza ma być zaangażowana sama Rowling to ja raczej o fabułę się nie martwię. Ciekawy jestem natomiast czy będą odniesienia do oryginalnych 7 książek (8 filmów). Może młodszy Albus albo coś w ten deseń.

ocenił(a) film na 10
the_kronos

^ Dokładnie tak. Też jestem ciekawa, czy będą jakieś ukryte smaczki ;) Fajnie by było. No i na pewno dowiemy się mnóstwo nowych rzeczy o świecie magii, a to super! :D

ocenił(a) film na 5
the_kronos

Czy ja wiem. W większości przypadków, kiedy pisarze zabierają się za scenariusze filmowe to nie wychodzi nic dobrego ;)

ilciaa87

Hobbit nie był zrobiony po Władcach pierścieni tylko przed. Zanim Tolkien napisał Władców Pierścienia napisał Hobbita a WP, jako dalszy ciąg. Po prostu Władcy lepiej się sprzedali a potem gdy film stał się hiitem nagrali wcześniejszą książkę.

ilciaa87

Aha, no więc nie mogli "pociągnąć co się da i gotowe"

kaskak94

Tak w Harry Potter I kamień Filozoficzny polecam powrót do jego przeczytania

ocenił(a) film na 8
kapsel97

Ale weźcie pod uwagę że scenariuszem zajmie się sama J.K.Rowling, a nie ten niedorajda Steve Kloves.. Może z tego wyjść coś nieoczekiwanie dobrego :D

kapsel97

był wspominany polecam powrót do harry Potter i kamień filozoficzny tam jest ten podręcznik opisany

użytkownik usunięty
LobeliaSakvil

UWAGA, UWAGA

Odradzam pisanie z użytkownikiem LobeliaSakvil, ponieważ każdy kto ma inne zdanie jest: obrażany, wyśmiewany i prowokowany. Mało tego,
wszystkich oskarża o bycie użytkownikiem "strakchlirmers" i posiadanie kilkunastu kont, bo nie dopuszcza do siebie faktu że inni mogą się z nim nie zgadzać.

Lepiej z nim nie pisać!

kapsel97

To będzie, coś w stylu przygód z poznawaniem zwierząt + jakiś wątek miłosny? Miał przecież syna a nawet wnuki, z którym sie luna ożeniła, więc może coś ciekawego z tego będzie, coś w stylu właśnie Hobbita.

użytkownik usunięty
kapsel97

Jakaś dziecinada dla dzieci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones