PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 585
ocen
7,0 10 1 216585
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

https://www.youtube.com/watch?v=Wj1devH5JP4
Opinie?

użytkownik usunięty
Shinichi

już dałem :P http://www.filmweb.pl/film/Fantastyczne+zwierz%C4%99ta+i+jak+je+znale%C5%BA%C4%8 7-2016-697720/discussion/Jest+teaser+trailer%21%21%21%21,2717588 nie spamujcie tysiącami tematów o trailerze...

Ah, sorry. Napisales 30 minut przedemna a nie mialem ustawionego sortowania przez najnowsze odpowiedzi.

użytkownik usunięty
Shinichi

a co do opinii dla mnie rewelacyjny trailer, czuć magię, czuć tajemniczość, czuć klimat, wyjdzie świetny film spod pióra Rowling :)

Shinichi

Za wiele nie pokazali. I dobrze. :)
To będzie najbardziej wyczekiwany przeze mnie film 2016 roku, od niego zależy dalszy rozwój uniwersum HP.

użytkownik usunięty
leegross

no za wiele nie pokazali ;D a wolałbyś aby było tak jak z BvS hehe jak dla mnie to jest właśnie najlepsze, tajemniczość w Harrym Potterze też tak było, pierwsze trailery zawsze były tajemnicze :) i mnie to odpowiada

Shinichi

Nooo całkiem spoko. Nie pokazali wszystkiego... Ale czekam na te magiczne stworki :P

użytkownik usunięty
sentia

dobrze że nie streścili całego filmu w trailerze jak BvS rzeczywiście wszystkiego nie pokazali, ale to właśnie w tym świecie najlepsze, tajemniczość :)

Shinichi

Fajny. Chyba nawet lepszy niż civil war

użytkownik usunięty
LordVader345

o wiele lepszy :) no przynajmniej według mnie choć czekam na oba

Zrobiłbym top 15 filmów na nast3pny rok. Będzie dużo nerdów w kinach :)

użytkownik usunięty
LordVader345

oj przyszły rok będzie miał mnóstwo świetnych premier :)

co do Zwiastunów oceny:

Civil War zwiastun oceniam na 9
Zwiastun X Men Apocalypse oceniam na 6
Zwiastun Star Treka 3 oceniam na 8
Zwiastun żółwi oceniam na 6
Zwiastun Fantastycznych Zwierząt oceniam na 9 sentymentalnie, obiektywnie jest 8 ta babka na początku podobna charakteryzacją do tej z Igrzysk śmierci :P ale ogólnie jest ok
Zwiastun Legendy Tarzana na 5 oceniam

Nie widziałeś m.in. Ratcheta i Clanka,Epoki Lodowcowej 5 i Dień niepodległości:Odrodzenie

użytkownik usunięty
LordVader345

nie
nie
nie
nie

Szkoda.

ale i tak były przeciętne ;D

użytkownik usunięty
LordVader345

nie,
tak i taki sobie 6/10 nie wiem po co robią kolejny film z serii poprzednia już była na siłę ta może być jeszcze gorsza.
Na prawdę ok choć też dupy mi nie urwał

Shinichi

Zapowiada się mix Jumanji i Gęsia skórka + Harry Potter. Treaser taki sobie, można było to lepiej zrobić.

użytkownik usunięty
patryks83

mix jumnaji i gęsiej skórki? gdzie ty tam masz? teaser jest całkiem spoko, czego oczekiwałeś po pierwszym trailerze? ... a mix jumanji i gęsiej skórki to bym bardziej przytoczył do avengersów

ocenił(a) film na 7

Jestem ogromnym psycho fanem Harrego Pottera- zarówno książek jak i filmów ale na razie nie jestem za bardzo podekscytowany. Mam tylko nadzieję, że cała trylogia będzie miała jakąś przyzwoitą fabułę a nie tylko przygody Scamandera. Ja chce magii i klimatu i jak najwięcej wyjątkowych miejsc które rozpalą moje serce jak poprzednie częśći (za wyjątkiem 5 która była okropna).

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

hah masz tak jak ja :) i nie wstydzę się tego :) jak dla mnie teaser bdb, choć za wiele nie pokazał fabuła będzie na bank dobra bo Rowling pisała scenariusz. Też chce magii też chce klimatu i wyjątkowych miejsc dla mnie okropna była szósta część :P

ocenił(a) film na 7

Wiesz co kiedyś nie znosilem części szóstej. Ale gdy obejrzalem teraz na spokojnie, starając się uniknąć porównań do książki to uważam że jest na prawdę niezla choć w porównaniu do książki jest słabo. Przede wszystkim brak cudownej lekcji samoobrony ze Snape'em.
Ale piąta to już straszne szkaradztwo. Jak dla mnie najlepsza jest bez dwóch zdań trzecia- jest klimat, magia i absolutnie nie mam jej nic do zarzucenia. Hmm może pod adresem Pani Rowling za idiotyczny pomysł ze zmieniaczem czasu :-(

użytkownik usunięty
Kruchy_serious

no ja właśnie szóstej części nie znoszę generalnie u mnie jest tak że pierwsza część

Harry Potter i Kamień Filozoficzny 8/10 bardzo dobry początek nie mam się do czego przyczepić
Harry Potter i Komnata Tajemnic 10/10 moja ukochana część serii najmniej wyciętych scen, najbardziej wierna książce.
Harry Potter i Więzień Azkabanu trzyma poziom, nawet odrobinkę lepsza
Czara Ognia, za wersję z wmontowanymi scenami 7 ale ogólnie nigdy nie wybaczę usunięcia Zgredka... szkoda mój ukochany wątek w książce
Zakon Feniksa zniosę, ale brak Zgredka dla mnie ciosem, oceniłem na 8
szóstej części nie znoszę dałem 3/10... to co zrobili z tym filmem to kompletna katastrofa a szkoda bo książka jest moją trzecią z kolei ulubioną. Film jest spierd**** totalnie... brak pogrzebu Dumbledora, brak najważniejszych wspomnień o Tomie Riddlu, brak Zgredka chociaż to w tej części akurat rozumiem brak bitwy ze śmierciożercami w Hogwarcie... zamiast filmu przygotowującego na finał dostałem romansidło...
Insygnie mi się podobały.

Shinichi

jak dla mnie jedna wielka kupa... Potter nie powinien być nigdy ekranizowany, ew. mogli poprzestać na jednej 3 częściach a z reszty zrobić serial... ten trailer to jakaś tragedia

użytkownik usunięty
tolerancja91

to teaser trailer, a czego się spodziewałeś skoro to dla ciebie kupa? ja się z tobą nie zgodzę.

spodziewaŁAM się dokładnie tego, co napisał Dumbledore w przedmowie do podręcznika + tego co można znaleźć w książkach i wywiadach z Rowling.... każdy kto się interesuje Potterem chyba wie, co robił Scamander i na pewno nie była w to zamieszana walizka ze schowanymi w środku magicznymi stworzeniami... jesus, co za kretyn to wymyślił? Rowling powinna wziąć się do kupy i napisać nową serię o I wojnie , porządną, soczystą i krwistą - odpowiednią dla jej fanów, którzy w międzyczasie osiągnęli pełnoletność... ale nie ;/ woli pisać scenariusze do takich bubli, które wyreżyseruje to antytalencie i zakała świata filmowego ;/ ja tego bynajmniej nie zamierzam obejrzeć, a już na pewno nie w kinie, szkoda czasu i pieniędzy

użytkownik usunięty
tolerancja91

twoje zdanie :) moje jest inne. Jestem fanem twórczości Rowling i ja na film pójdę. Bez ciebie ten film zarobi swoje według mnie jest na co czekać

użytkownik usunięty
tolerancja91

ale co do tego pierwsze trzy części Harry Pottera były najlepsze. Od czwartej części zaczęły się schody... ale Insygnie były fenomenalne, jako serial HP nie widziałbym to dobre dla marveli.

ocenił(a) film na 7
Shinichi

Nie najgorzej jak na pierwszy teaser ;) W odróżnieniu od filmów o Potterze, teraz nie będzie narzekania na niezgodności z książką ;P

użytkownik usunięty
Julia_20

wiedziałem że ci się spodoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones