PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 811
ocen
7,0 10 1 216811
5,7 26
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Kto się cieszy na powrót do tego cudownego świata miło będzie znów poczuć magię Hogwartu .
Ja sama już się doczekać nie mogę a wy ???

ocenił(a) film na 4
LobeliaSakvil

Szczerze mówiąc ja się nie mogę strasznie tego doczekać.

ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

Ja bardzo się z tego cieszę. Nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek wrócą do magicznego świata. Liczę, że zrobią ciekawy film i jestem za tym, żeby reżyserię powierzyli Chrisowi Columbusowi, gdyż on potrafi stworzyć mroczny klimat.

looki14

To jest nas trzech . Czekam na te filmy jak na ostatnią część Harry Potter choć szkoda że nie będzie głównych Bohaterów bez Harrego Rona i Hermiony to już nie będzie to samo

ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

Trochę szkoda, ale w końcu akcja ma się dziać 70 lat wstecz.

looki14

Tak tylko Rowling już na ten temat się wypowiedziała że mamy nie traktować tego jak preqwell a tym bardziej seqwell wiadomo czemu seqwell odpada może ostatnia część trylogii ukaże nam coś ze świata Harry Potter jakieś połączenie ostatniej części trylogii z pierwszą częścią Harry Potter tak ma to być z Hobbitem ale czy tak zrobią i z tym chciałbym ponownie zobaczyć Hogwart .

ocenił(a) film na 7
LobeliaSakvil

Zobaczymy jak to będzie wyglądało. Mam nadzieję, że będzie ciekawie.

looki14

Ja też wielką nadzieję mam i już czekam na ten film z niecierpliwością .:-)

ocenił(a) film na 4
LobeliaSakvil

Ostatnie czesci HP byly znacznie gorsze od 4 pierwszych wiec tych bohaterow sie odzaluje a moze beda tak samo sympatyczni!

LobeliaSakvil

To będzie przecież ekranizacja "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

werek16

Człowieku wiem to to po co mi to piszesz w temacie akcja będzie toczyła się w tym samym świecie . Więc w temacie napisałem że fajnie będzie poczuć klimat Hogwartu tą magię z tego świata więc po co mi to piszesz skoro ja to wiem ???????!!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
LobeliaSakvil

Ja tam bym chciała jeszcze coś o Snape :))) Chociaż to też się fajnie zapowiada :)))

ocenił(a) film na 9
LobeliaSakvil

Szczerze tą wątpię w ten sam klimat. ;p
Dziwi mnie i smuci fakt, iż akcja będzie się działa w USA... :(

SasuPotter

Akcja ma być w tym samym miejscu co Harry Potter ale dzisiaj , dowiedziałem się najgorsza wiadomość dnia że David Yates wyreżyseruje spin ofa i że fani mogą spać spokojnie że niby ja mam spać spokojnie. Jeszcze czego tym bardziej że Yates umie niszczyć, tak dobre książki zwłaszcza zakon feniksa i książe półkrwi. Liczę że Rowling się nie zgodzi na Yatesa i nie da mu scenariuszu do wyreżyserowania.

LobeliaSakvil

Też się cieszę że powrócą do świata Harry Potter niestety dziś dostaliśmy najgorszą wiadomość że David Yates ma być reżyserem , sam fakt że słyszę to imię no to niestety załamka totalna, może to już nie być to samo liczę że Rowling powie jednak nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones