PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 585
ocen
7,0 10 1 216585
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Mam pytanie do bardziej wtajemniczonych fanów Rowling - tych czytających HP rzecz jasna. A mianowicie czy ten film oddaje magiczny i niepowtarzalny klimat tego wspaniałego uniwersum ??? Filmom o HP się to z reguły udawało choć nie zawsze jestem ciekaw czy to podoła i czy ta historia jest naprawdę potrzebna / wciągająca ? Czy to tylko dolepiona efektowna bzdura będąca skokiem na kase ??

ocenił(a) film na 5
mordarg

Jestem świeżo po seansie i muszę przyznać, ze to była strata czasu. W ogóle nie czułam tam klimatu HP, wyglądało jak marne próby nawiązywania do "europejskiej" terminologii magicznej.. zero tych smaczków i subtelności - oczywiście wydanie amerykańskie to od razu pół miasta zniszczone, wielka zagłada stanowa i oczywiście na koniec Amerykanie ratują świat. Jeszcze te różdżki z których strzelali jak z karabinów.. ;) miałam wrażenie że to bardziej film SF + hunger games. No, ale to tylko moje zdanie :)

ocenił(a) film na 5
mordarg

Nie. Opowieść bez specjalnego polotu, z kiepską chaotycznie prowadzoną fabułą nafaszerowana toną przeciętnej jakości efektów specjalnych. Od czasu do czasu trafi się jakiś ciekawy pomysł (np zawartość walizki), ale jest tego niewiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones