PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 592
oceny
7,0 10 1 216592
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Szczerze powiedziawszy jestem jeszcze w stanie lekkiego niedowierzania, że na podstawie dzieła Rowling mogło powstać, no właśnie, TO - bo ciężko mi tu znaleźć nawet odpowiednie słowo. Niestety wiele aspektów absolutnie leży w tym filmie, zaczynając od głównego aktora, który jest całkowicie nijaki i sposobu w jaki był filmowany (przy większości ujęć przed oczyma stawał mi "Rudy" z "CSI : Miami"), poprzez wybranie NY jako scenerii, bo mimo aktorów mniej czy bardziej znanych, Amerykanie całkowicie zabili klimat i tą magiczną aurę, które np. w Harrym Potterze towarzyszyły od samego początku aż do końca. To chyba jedyny film gdzie nie poczułam kompletnie żadnego przywiązania do którejkolwiek z postaci, bo żadnej z nich nawet nie było okazji poznać... Jeśli chodzi o minusy to ta wypowiedź mogłaby się jeszcze trochę ciągnąć, więc zamknę tylko temat tym, że przynajmniej efekty specjalne były zadowalające. Liczę, że kolejne pozycje z tej serii będą lepsze...

ocenił(a) film na 3
xklux

Jak dla mnie główny aktor był niezły, ale w reszcie się z tobą zgadzam. Szczególnie ten cały wątek z Grindelwaldem mi się nie podobał, nijak nie pasuje mi on do Stanów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones