PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 379
ocen
7,0 10 1 216379
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Spore rozczarowanie

ocenił(a) film na 4

Niestety jak dla mnie film co najwyżej średni. Jestem fanem świata HP, jednakże ten film do mnie nie przemówił - momentami naprawdę się nudziłem w kinie. Fabuła szablonowa, postaci bardzo niewyraźne i według mnie kiepsko zagrane. Na duży plus sceny z małym dziobakiem i postać Jacoba. Postać antagonisty strasznie rozmyta, nie wywarła na mnie żadnego wrażenia. Warto wybrać się na 3D (najlepiej do IMAX) bo efekty specjalne godne uwagi :)

użytkownik usunięty
mbajka

Hmmmm dziwne że się nudziłeś :) skoro było dużo humoru akcji :) no ale spoko może nie twoje klimaty... co do kiepskiego grania nie zgodzę się Katherine Waterston Eddie czy Farrell dali radę :) chociaż Tina przypominała mi trochę Hayley Atwell :) na razie nie wiem czy to dobrze czy zle ocenię ją w kolejnych częściach bo będzie nam towarzyszyć. To nie dziobak a Niuchacz xdd ale zgadzam się sceny z nim są genialne :D no i Nieśmiałek też daje radę :D. Co do Grindelwalda zgodzę się Johnny Depp .... nie wiem nie tak sobie wyobrażałem Grindelwalda. Ale za mało go było by coś tu powiedzieć. Również byłem w IMAX i również polecam

ocenił(a) film na 6
mbajka

Zgadzam się.. mały dziobak i jacob najlepsi ..no i jeszcze Quenny (jakoś tak ) :D
Główny bohater za mało wyrazisty ,trudno coś o nim powiedzieć ..jeszcze je jego tiki i miny jakby był lekko upośledzony a Panią detektyw wymieniłabym na młodszą i ładniejszą panne z charakterem ;)

użytkownik usunięty
pati1109

to nie dziobak xdd ale Niuchacz meh :D mają swoje nazwy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones