PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 585
ocen
7,0 10 1 216585
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

http://www.joblo.com/movie-news/first-trailer-for-fantastic-beasts-and-where-to- find-them-arriving-next-week-248

oficjalnie 15 grudnia pierwszy teaser trailer

to dobrze pozostaje czekać do 15 grudnia skomentujesz moją dodatkowa bitwe drax vs hulk drogi flowerze -34 ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

oby trailer miał w sobie dużo magii z świata Pottera. Liczę na jakiś ukłon w stronę fanów

no miejmy nadzieje,że bedzie miał dużo magii ze swiata pottera , widziałeś trailer x men apocalypse lub zolwi ninja wyjscie z cienia ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

tak X menów widziałem i bardzo średni trailer ratuje Mystic jak dla mnie. Żłówie mnie nie interesują więc nie.

ok skomentujesz moja dodatkowa bitwe drax vs hulk ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

może jutro.

ok spoko jeszcze tylko 7 dni do star wars bardzo szybko leci , a ja ide po 18 grudnia do kina a ty na premiere idziesz czy troche po ?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

prawdopodobnie 19 idę.

aha ok to spoko ciekawe kiedy dadza napisy pl do x men apocalypse traileru nr 1?

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

nie wiem ale możesz tutaj nie pisać o marvelu? Nie to forum.

ok spoko sorry , myslisz , ze nareca film z uniwersum harrego o voldemorcie lub o snapie lub o mims innym ich historie ?

marvelfan_filmweb

sorry nakreca lub o kims innym

użytkownik usunięty
marvelfan_filmweb

taką mam nadzieję. Chciałbym zobaczyć prequel z Harry'ego Pottera. Jak Tom Riddl otwiera Komnatę Tajemnic.

użytkownik usunięty

http://www.albertafilmratings.ca/recentclasstrailers.aspx

1 minuta 45 sekund czas trailera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones