PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697720}

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Fantastic Beasts and Where to Find Them
7,0 216 585
ocen
7,0 10 1 216585
5,6 25
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

fajnie wrócić do świata HP, miło widzieć te wszystkie fantastyczne zwierzęta.. ale niestety to zły film - tak etycznie.. w finale ginie właściwie niewinny i opętany chłopak.. bezsensowne i zwyczajnie głupie

użytkownik usunięty
Mr_Kukabura

no nie ginie :) jak dobrze się zerkniesz to nie ginie...

ocenił(a) film na 10
Mr_Kukabura

Eeee fakt faktem HP to nie Pieśń Lodu i Ognia, ale od kiedy w tych filmach umierają winne postaci ? No dobra umierają, ale nie na początku. Bo jeśli się nie mylę śmierć Zgredka, Colina (książka), Freda, Remusa i Tonks też były nie do końca etyczne. A i jak powiedział przedmówca, Creedence prawdopodobnie nie zginął, mały strzęp mgły uciekł.

użytkownik usunięty
LoczekCraft

No właśnie :) za te śmierci bohaterów to z Rowling jest tak że uśmierciła te postacie a teraz przeprasza za ich uśmiercenie słuszna uwaga...

W Hobbicie też giną zwierzęta np. łoś czy w LOTR to samo... więc w tym filmie to nie jest żadna nowość a Credence i tak przeżył :)

ocenił(a) film na 10

Przy Hobbicie będąc czy tylko ja nie rozumiem tego hejtu ? Ludzie tylko marudzą jak to LOTR jest lepszy, i że Hobbit ssie, ale nikt jakoś nie próbuje pokazać że Hobbit jest lepszą książką. Wysnułem szaloną teorię że materiał źródłowy ma wpływ na ekranizację. Szalone wiem.

użytkownik usunięty
LoczekCraft

książką jest lepszą ale film? Moim zdaniem nie zwłaszcza ostatnia

to Ty Denis? :)

użytkownik usunięty

to Ty, Denis? :)

ocenił(a) film na 7
LoczekCraft

Dla mnie najgorsza do przełknięcia, była śmierć Syriusza. Nawet teraz jak sobie to przypomnę, to myślę, że to była najbardziej dotkliwa śmierć jakiejkolwiek postaci, jaką miałem okazje poznać.

ocenił(a) film na 10
WsCieklak

Papa Vesemir.

ocenił(a) film na 8
Mr_Kukabura

Z tego co zrozumiałam, to ten Obscurus to nie jest opętanie, a efekt uboczny tłumienia mocy przez czarodzieja.
Poza tym ten chłopak nie ginie - trzeba sie dobrze przyjrzeć podczas końcówki.

btw
od kiedy śmierć niewinnej postaci sprawia, że film jest etycznie zły? że już nie powiem, że w prawdziwym świecie niewinni giną codziennie, że o tym nie myślimy albo nie wiemy o tym, nie sprawia, że nie jest to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones